Sisukord
Laskesuusatamine
Postimees
14.03.2015
Eesti Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Dilbert Vähem ametnikke ja bürokraatiat Tagakülg Raag tegi reipa propagandafilmi Botaanikaaias õitsevad orhideed Lapsed selles loos vajavad tähelepanu ja abi Mälumäng Maakohus: kuriteo tunnused puuduvad Prokuratuur seisab kannatanu eest 1403esikas 1393 Tüdrukust sai teist korda ohver Horoskoop Eesti lühiuudised Male Lapsed kogusid kaks tonni teeküünlaaluseid Majandus Majanduse lühiuudised Kuuldeseadmete tootja plaanib palgata 150 inimest Välismaa Peru kuldvasikas Kuhu jäi Putin? Välismaa lühiuudised 210 000 surma ja ei mingit rahu Assad hoiab endiselt võimust kinni Arvamus Kuhu jäi Putin? Peru kuldvasikas Daniel Coll: oh, ütle, Eesti, ütle, mis on küll juhtunud su teedega! Äpardusest õppija Eesti kirjutas e-etteütlust Juhtkiri: võimuliitu ei paista, punnseisu samuti mitte Postimees 1923. aastal Marti Aavik: kes sponsoreeris Eesti kooli? 1393 Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Päeva karikatuur Kultuur Aja auk. Kurikuulus suur Varjude vahel Meisterlik klišee Irooniast eneseirooniaks Folgi kuulsusrikkad päevad Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Luulehetk – hetk luules Sport Spordi lühiuudised Äpardusest õppija Hokiskandaal võttis ootamatu pöörde Vormelijant Austraalias jätkub Poks taas tegijate sekka Massist eristuv ja raske aasta üle elanud vanameister Tarbija Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Karjäärinõu kulub ära igas eas inimesele Suurperele pakuti korterit Poodi jäetud asjadele tullakse harva järele Peep Vain: õpi ennast tundma AK Irooniast eneseirooniaks Varjude vahel Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Folgi kuulsusrikkad päevad Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Kodanik puhkab vabariigist Maitsvad lõunad USA saatkonnas Viimane veerg Mati ja Volli seiklused Tunne Kelam: kodanik kui riigi kandja Arter Horoskoop Selgeltnägijad ja mõrvamüsteeriumid Skeptik ja haldjad Kooli tahaks, Eesti kooli! Eesti keele õpetajal Brüsselis tööd jagub Brandon Bays aitab tungida enda sisemusse Marco Tasane: tavaliselt olen ma üllatus Margit Härma: oma saba taga ajades Halli Dublini varjundid Õhtusöök prantslaste stiilis Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Massist eristuv ja raske aasta üle elanud vanameister

3 min lugemist
Roland Lessing FOTO: Tairo Lutter

Täpselt kuu on jäänud päevani, kui laskesuusataja Roland Lessing tähistab 37. sünnipäeva. Neid, kes temaga ühel ajal rahvusvahelisele areenile ilmusid, on konkurentsi jäänud vaid mõned üksikud. Ülejäänud on leidnud juba ammu elus muud väljakutsed – kas treenerina või hoopis mõnel teisel erialal. Lessing künnab aga visalt oma spordimehe põldu ja paljusid arusaamu muutes teeb seda üha paremini.

Tellijale

Lessing on alati massist eristunud. Treenimisel kasutab ta Elva treeneri Rein Pedaja soovitusi, kuid peamiselt harjutab oma parema äranägemise ja enda koostatud treeninguplaanide järgi. «Nii saavad teha vaid kogenud sportlased ja tema puhul on see kindlasti trump,» leidis Eesti koondise peatreener Janno Prants, mees, kes on ise sportlasena aastaid koos Lessinguga võistluskarussellis tiirelnud. 

Lessingu tiitlivõistluste jada algas 1999. aastal sealsamas Kontiohatis sprindi 47. kohaga. Enamik tema tulemusi ongi kõikunud neljanda ja seitsmenda kümne vahel, sekka mõned eredamad sähvatused. Spordimehe teekond on olnud pikk ja käänuline ning saanud lööke ka väljastpoolt. Eriti keeruliseks muutus kõik möödunud talvel.  

13.03.2015 16.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto