Sisukord
Eesti
Postimees
14.03.2015
Eesti Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Dilbert Vähem ametnikke ja bürokraatiat Tagakülg Lapsed kogusid kaks tonni teeküünlaaluseid Botaanikaaias õitsevad orhideed Lapsed selles loos vajavad tähelepanu ja abi Raag tegi reipa propagandafilmi Maakohus: kuriteo tunnused puuduvad Prokuratuur seisab kannatanu eest 1403esikas 1393 Tüdrukust sai teist korda ohver Horoskoop Eesti lühiuudised Male Poodi jäetud asjadele tullakse harva järele Majandus Majanduse lühiuudised Kuuldeseadmete tootja plaanib palgata 150 inimest Välismaa Peru kuldvasikas Kuhu jäi Putin? Välismaa lühiuudised 210 000 surma ja ei mingit rahu Assad hoiab endiselt võimust kinni Arvamus Daniel Coll: oh, ütle, Eesti, ütle, mis on küll juhtunud su teedega! Äpardusest õppija Eesti kirjutas e-etteütlust Juhtkiri: võimuliitu ei paista, punnseisu samuti mitte Postimees 1923. aastal Marti Aavik: kes sponsoreeris Eesti kooli? 1393 Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Päeva karikatuur Tunne Kelam: kodanik kui riigi kandja Vladimir Sazonov: kas usufanatismi siirded? Kultuur Aja auk. Kurikuulus suur Varjude vahel Meisterlik klišee Irooniast eneseirooniaks Folgi kuulsusrikkad päevad Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Luulehetk – hetk luules Sport Spordi lühiuudised Äpardusest õppija Hokiskandaal võttis ootamatu pöörde Vormelijant Austraalias jätkub Poks taas tegijate sekka Massist eristuv ja raske aasta üle elanud vanameister Tarbija Kadunud asjade maa asukad ihkavad koju Karjäärinõu kulub ära igas eas inimesele Suurperele pakuti korterit Poodi jäetud asjadele tullakse harva järele Peep Vain: õpi ennast tundma AK Florian Hartleb: ladvikuvastaste erakondade esiletõus. Euroopa trend jõuab Eestisse Meisterlik klišee Aja auk. Kurikuulus suur Irooniast eneseirooniaks Varjude vahel Mida arvab Postimehe žürii filmist «Vehkleja»? Folgi kuulsusrikkad päevad Peeter Langovitsi tagasivaade: oleme sinuga, Leedu! Nädala plaat. Aeg kindad varna riputada Kodanik puhkab vabariigist Maitsvad lõunad USA saatkonnas Viimane veerg Mati ja Volli seiklused Tunne Kelam: kodanik kui riigi kandja Vladimir Sazonov: kas usufanatismi siirded? Te võite härra Schulzile edasi öelda… Arter Horoskoop Selgeltnägijad ja mõrvamüsteeriumid Skeptik ja haldjad Kooli tahaks, Eesti kooli! Eesti keele õpetajal Brüsselis tööd jagub Brandon Bays aitab tungida enda sisemusse Marco Tasane: tavaliselt olen ma üllatus Margit Härma: oma saba taga ajades Halli Dublini varjundid Õhtusöök prantslaste stiilis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tagakülg

1 min lugemist
Tallinna loomaaia hallhülged pulmi pidamas. FOTO: Maaja Kitsing

Loomaaia uudised

Hallhülged peavad pulmi

Kevad tungib ustest ja akendest sisse, mis toob ka loomaaednikele paljud tööd tavapärasest varem kätte. Veterinaarid alustasid alpinaariumis nugiliste tõrje, sõrgade värkimise ja vitamiinikuuridega ning aianduse ja heakorra osakond juba ka kevadiste korrastustöödega.

Hallhülgeil (pildil) on pulmad täies leilis, amuuri kassid kurameerivad tõusvas hoos, siberi valgekured ehitavad pesa ning pelikanidelt jõudis inkubaatorisse järjekordsed kaks muna.

Järjekordse pettumuse valmistasid aga habekotkad, kes naistepäeva õhtul oma muna pesalt lahkudes küll korralikult kinni katsid, kuid edasisest haudumisest ootamatult loobusid. Muna, mis seekord oli küll viljastatud ja kenasti arenenud lootega, jõudis aga hommikuks, mil see igaks juhuks kiiresti kohe inkubaatorisse asetati, üle jahtuda ja loode hukkus.

Järgmise nädala linnalaagri rühmad tulid küll kiiresti täis, aga koolivaheajal võib mullu suvest alates Õismäe-poolses lääneväravas aastaringselt tegutsevat lasteloomaaeda külastada ja muid elukaid uudistama tulla ka omapäi. Ühtlasi saab soetada Matsalu loodusfilmide festivali varasema paremiku kommenteeritud filmiõhtute sooduspasse. Tänavune festival toimub samaaegselt nii Lihulas kui ka loomaaias.

Täna: postimees.ee

jälgib, kui kaugele jõuavad konsultatsioone pidavad erakonnad demograafia ja ääremaastumise teemadega.

Esmaspäeval Postimehes

«Kasu» kirjutab segadustest CE-märgise ümber.

Seotud lood
    13.03.2015 16.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto