Sisukord
Eesti
Postimees
16.03.2015
Eesti Horoskoop Palju õnne Valitsusleppeni läheb veel aega Mikser: lepe ei sünni iseenesest Legorobotid võistlesid Ahhaa teaduskeskuses Eesti lühiuudised 1603esikas EMO patsiendid ei pääse öösel koju Raik: sisekaitseakadeemia kolimise idee pole tõsiseltvõetav Ministeerium: vajadusel peab patsienti aitama sõidutada omavalitsus Ametnike hinnangul ei suuda riik perevägivalda ennetada Paide linn sai 100 000 eurot kahju Viharavi peetakse parimaks vägivalla vähendamise meetodiks Dilbert Tagakülg Male Räpina uhab riigile euroraha tagasi maksta Majandus Majanduse lühiuudised Eesti ettevõtted kaotavad Balti konkurentidele eksliku poliitika tõttu Välismaa Supertsüklon Pamile jalgu jäänud Vanuatu ootab abi ja loeb kokku kaotusi Putin ilmus uudistesse, aga mitte välja Välismaa lühiuudised Arvamus Kõva sõna Postimees 1900. aastal Ahto Lobjakas: introvertne Island Jüri Vendik: kaotsi läinud Venemaa Risto Berendson: terve mõistuse kaitseks Lugeja kiri Juhtkiri: vägivallas on alati süüdi vägivallatseja Kultuur Jätke see nimi meelde! Sport Spordi lühiuudised Liider, tublid keskmikud, põrujad ja hall mass Kuus järeldust vormel-1 hooaja avastardist Kalev/Cramo astus sammu play-off'ile lähemale Pareiko koondisest: treenerid andsid mõista, et on hea, kui saan paari mängu jagu praktikat Kohila kaitses koduseinte toel tiitlit Tarbija EMO patsiendid ei pääse öösel koju Tartu Koolivaheajasuppi saab Ringtee kohvikust ja Võru tänava Peetri Pizzast Rekordeid langes nagu loogu Teaduskeskus täitus robotitega Bussis piletita jäämine tõi sõitjale kibedad päevad Tammeka jäi Pärnu meeskonnale alla Setud käisid Tartus kaupa tegemas Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Suudad hästi ja veenvalt tõendada, miks peaksid saama oma tahtmise. Sinu enesekindlus toob sulle ka vajalikud materiaalsed ja mittemateriaalsed ressursid.

SÕNN Pead midagi kaitsma ja tegema seda kogu oma agressiivsusega. Eriti veel siis, kui tegemist on asjaga, mis on tähtis ja mida väga hindad.

KAKSIKUD Soetad uusi tuttavaid, kuid seda tuleks teha targalt. Ära eksperimenteeri inimestega, kui sul pole nendega tõsi taga. Eksperimendid võivad hävitada sinu reputatsiooni.

VÄHK Piirangud ei ole piirangud, vaid võimaldavad kogeda midagi uut ja erinevat. Sa ei ole küll sõlminud lepingut saatanaga, kuid siiski teed midagi saatanlikku.

LÕVI Laiendada horisonti ja parandada materiaalset olukorda. Teed seda ebatavalisel ja piire laiendaval viisil, mis teeb sinust uue ajastu algataja.

NEITSI Keegi kade kahjur võib sulle nii mõnegi jama korraldada. Oma neitsiliku külma suhtumisega võtad temalt aga relvad üsna kiiresti käest.

KAALUD Mõtled välja midagi huvitavat ja hakkad seda ellu viima. Saad meeldiva ühendada kasulikuga. Ükskõik, mida sa ka ette ei võtaks, ikka avastad midagi uut ja huvitavat.

SKORPION Langetad otsuse, et sel aastal tuleks rohkem pidutseda, eriti veel siis, kui oled millegi suurega hakkama saanud. Oled tugev, julge ja särav.

AMBUR Näed oma partnerit uuest küljest ja tahad koos temaga teha midagi täiesti hullu. Olete nagu kaks märtsijänest, kes ei tea enam, mis suunas joosta. Aga just see ongi lahe.

KALJUKITS Katteta lubadused ei olegi katteta ja tulevik on varasemast märksa heledam. Seda eriti siis, kui oled säilitanud oma positiivsuse kõige kiuste.

VEEVALAJA Äpardused ja piinlikud olukorrad teevad elu huvitavaks ja panevad naerma. Kui kellegi teise puhul võib täheldada musta masendust, siis sinu puhul küll mitte.

KALAD Igast jamast sa end loksutada ei lase ning kui elu lubab sul praegu kõike lihtsamalt võtta, siis seda teedki. Laiskled niikaua, kuni saad.

Seotud lood
    14.03.2015 17.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto