K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Suudad hästi ja veenvalt tõendada, miks peaksid saama oma tahtmise. Sinu enesekindlus toob sulle ka vajalikud materiaalsed ja mittemateriaalsed ressursid.

SÕNN Pead midagi kaitsma ja tegema seda kogu oma agressiivsusega. Eriti veel siis, kui tegemist on asjaga, mis on tähtis ja mida väga hindad.

KAKSIKUD Soetad uusi tuttavaid, kuid seda tuleks teha targalt. Ära eksperimenteeri inimestega, kui sul pole nendega tõsi taga. Eksperimendid võivad hävitada sinu reputatsiooni.

VÄHK Piirangud ei ole piirangud, vaid võimaldavad kogeda midagi uut ja erinevat. Sa ei ole küll sõlminud lepingut saatanaga, kuid siiski teed midagi saatanlikku.

LÕVI Laiendada horisonti ja parandada materiaalset olukorda. Teed seda ebatavalisel ja piire laiendaval viisil, mis teeb sinust uue ajastu algataja.

NEITSI Keegi kade kahjur võib sulle nii mõnegi jama korraldada. Oma neitsiliku külma suhtumisega võtad temalt aga relvad üsna kiiresti käest.

KAALUD Mõtled välja midagi huvitavat ja hakkad seda ellu viima. Saad meeldiva ühendada kasulikuga. Ükskõik, mida sa ka ette ei võtaks, ikka avastad midagi uut ja huvitavat.

SKORPION Langetad otsuse, et sel aastal tuleks rohkem pidutseda, eriti veel siis, kui oled millegi suurega hakkama saanud. Oled tugev, julge ja särav.

AMBUR Näed oma partnerit uuest küljest ja tahad koos temaga teha midagi täiesti hullu. Olete nagu kaks märtsijänest, kes ei tea enam, mis suunas joosta. Aga just see ongi lahe.

KALJUKITS Katteta lubadused ei olegi katteta ja tulevik on varasemast märksa heledam. Seda eriti siis, kui oled säilitanud oma positiivsuse kõige kiuste.

VEEVALAJA Äpardused ja piinlikud olukorrad teevad elu huvitavaks ja panevad naerma. Kui kellegi teise puhul võib täheldada musta masendust, siis sinu puhul küll mitte.

KALAD Igast jamast sa end loksutada ei lase ning kui elu lubab sul praegu kõike lihtsamalt võtta, siis seda teedki. Laiskled niikaua, kuni saad.

Tagasi üles