Sisukord
Eesti
Tänane leht
18.03.2015
Eesti Mälumäng Dilbert Uut liiki «tarokaardid» hõlbustavad elukutsevalikut Palju õnne Ministeerium kaalub vägistamisähvarduse kriminaliseerimist Tallinn osaleb taas üleeuroopalisel jalgrattavõistlusel Eino Baskin saadeti viimsele teekonnale EKRE tõus klubist parlamendiparteiks Lukas: IRL ja sotsid pole Vabaerakonnast huvitatud 1803viimane 1803esikas Prokurör: Egerti ja Keiti teod on toime pandud eraldi Eesti lühiuudised Male Õhuväeõppusest võtab osa 14 USA hävitajat Horoskoop Üks on ilmselgelt üle Majandus Majanduse lühiuudised Lairiba internet ei pruugi kõigini jõuda Kõrged palgad maksavad Soomele kätte Välismaa Iraak püüab niinimetatud Islamiriiki minema pühkida Välismaa lühiuudised Arvamus Mart Raudsaar: Inimesed, puud ja narratiiv Ukraina suursaadik: Putin karistas meid, sest valisime Euroopa Postimees 1932: «D 2000» - uus hiigelsuur reisijate-lennuk Lugeja kiri: eesti keele kaitseks Argo Ideon: tere, euroasjade minister Juhtkiri: Soome õppetund Maria Alajõe: Kolm soovi riigikogule Valeri Lõõnik: nõuandeid uue riigikogu õiguskomisjonile Päeva karikatuur Kultuur Tulekul näitus Jaak Joala Venemaa-perioodist Onegin tuleb Tallinna Sport Spordi lühiuudised Eesti korvpalli keskmine tase jääb Lätile ja Leedule alla Mark Taru üllatav hooaeg tiimiga Naiskahevõistlejad alustasid, millal olümpiale? Katari reis tõi jalgpallikoondisesse uusi mehi Tallinn Tallinn osaleb taas üleeuroopalisel jalgrattavõistlusel Tarbija Arst: kiirtest ei paku probleemile lahendust Tartu Naabri lõke süütas hooned ja laeva Jooksuga igapäevase rutiini vastu Hotelli ehitus käis seadust rikkudes Koolide ühiskatseid tuleb veel oodata Näitusesaalide kuningas vaikis eraelust Rajaleidja keskus näitas uut pesa Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Ees ootav aeg on mitmes mõttes meeldiv. Kui oled varem oma seemned õigesse mulda külvanud, siis on peagi oodata nii raha kui ka positiivset suhtlust.

SÕNN Kui nüüd pakutakse reisivõimalust, võta see kohe vastu. Sul ei pruugi kohe vajalikku raha olla, kuid see ilmub nagu nõiaväel, kui oled positiivselt ja entusiastlikult meelestatud.

KAKSIKUD Kasutad teravat keelt? Ei olegi kõige hullem variant, sest muidu ei pruugi osa puupäid aru saada. Mingi suhe võib jäätuda ja teine mõraneda. Äkki pidigi nõnda minema?

VÄHK Kas igas laimus on tõde? Kindlasti mitte ja sellepärast ära võta enda kohta kuuldut südamesse. Pigem näitavad laimajad kuulujuttude levitamisega oma vaimset madalat taset.

LÕVI Sind võidakse kaasata suurtehingutesse, mis on ohtlikud, kuid samas kaasakiskuvad. Kui sul on juba varasemast samalaadne kogemus, tasuks ikkagi kõik uuesti läbi mõelda.

NEITSI Kulutad raha vaimsetele asjadele ja tead, et see on hea investeering. Päevakorral on liitumine ka mingi ühendusega. Ole valmis ühes ekstreemses ettevõtmises juhiks hakkama.

KAALUD Saad äsjasest positiivsest kogemusest julgust juurde. Hakkad esitama oma plaane ja nõudmisi seal, kus muidu suu kinni hoidsid.

SKORPION Võid sattuda inimeste sekka, kes ka sinus tekitavad armumismeeleolu. Eriti veel siis, kui oled viimasel ajal väga tõsine olnud. Nüüd saad võimaluse kergemeelselt käituda.

AMBUR Vandenõuteooriad on hea meelelahutus, kuid nüüd võid kokku puutuda mõne sellise teooriaga, mis üldjoontes on tõeks osutunud. Võtad asja tõsiselt, sest see puudutab ka sinu elu.

KALJUKITS Käitud ja suhtled väga vabalt ning oled vaimukas. Kõik ei pruugi sinu vindiga ja pisut kuivast huumorist aru saada. Selle peale tasuks lihtsalt õlgu kehitada.

VEEVALAJA Hajameelsust peetakse üldiselt halvaks omaduseks, kuid sinu praeguses olukorras tuleb see kasuks. Tänu oma hajameelsusele hoiad ära suurema ämbrisse astumise.

KALAD Kui kallim on sinu seljas liiga kaua liugu lasknud, on sul aeg talle samaga vastata. Ootad võrdset suhet ja teed kõik, et ta sind rohkem aktsepteeriks.

Seotud lood
    17.03.2015 19.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto