L, 4.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tartumaa bussides hakkab kehtima ühiskaart

Jüri Saar
, reporter
Tartumaa bussides hakkab kehtima ühiskaart
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ridango kontaktivaba eellaetav ühiskaart hakkab Gobusi Tartu maakonnaliinidel kehtima aprillist. Sama kujundusega kaardiga saavad õpilased tõendada sõidusoodustuse õigust.
Ridango kontaktivaba eellaetav ühiskaart hakkab Gobusi Tartu maakonnaliinidel kehtima aprillist. Sama kujundusega kaardiga saavad õpilased tõendada sõidusoodustuse õigust. Foto: GoBus

Aprillist kaotavad kehtivuse Tartumaa sõidukaardid ja nende asemel võtab bussifirma Gobus maakonnaliinidel kasutusele Ridango ühiskaardi, millel on laiemad kasutusvõimalused, aga väiksem sõidusoodustus.

Sõitjatele on see suur muutus, kuna seniste kontaktivabade eellaetud kaartidega sõidu eest tasuda või ka tasuta sõidu õigust tõendada enam ei saa. Gobus vahetab kõigil soovijatel vana sõidukaardi uue vastu alates 1. aprillist, seejuures aprilli jooksul on vahetus tasuta.

Märksõnad
Tagasi üles