Sisukord
Arter
Postimees
21.03.2015
Eesti Vaikus lubab ammu tormi Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Võimukõnelused käisid varem kiiremini Dilbert Kuu kattis Päikese Ämaris maandus USA hävitajate eskadrill Eesti lühiuudised Kiiresti koju tagasi Keskerakond ootab Tartust paremaid teateid Majandus Estonian Air loob allhanke lendude tarbeks tütarfirma Talent ei tule koju Majanduse lühiuudised Kiiret lõppu kriisile põllumajanduses ei paista Välismaa Kuu kattis Päikese Lubage tutvustada – positiivne okupandikuvand Võidukas poliitpistrik Välismaa lühiuudised Euroopa Liit asub võitlusse Vene propagandaga Arvamus Ümarlaud: kriminaalkaristus pole ainus hukkamõistu viis Päeva karikatuur Talent ei tule koju Traditsiooni jätkaja Kiiresti koju tagasi Võidukas poliitpistrik Juhtkiri: ei rambivalges ega kottpimedas Urve Eslas: spioonid, vandenõud ja vastanduse sulnis turvis Madis-Ulf Regi: Minu päevik 2015 Arko Olesk: Alzheimer ja ämblikud – ühe niidi kaks otsa David Vseviov: kuidas armastada Eestit? Kultuur Massimaagiast eemal Deacon teeb poppi Rokiajalugu poole tunniga Aja auk. Lugu valgest klaverist Viis venda Mida arvab dokumentaalfilmist «Tashi Delek!» Postimehe žürii? Eestlane otsib "Estoniat” Luulehetk – hetk luules Holograaf. Toomas Vint – meie kahe palgega Janus Teelahkmel munk Sport Spordi lühiuudised 21.03 Traditsiooni jätkaja Karm trenn: Eesti olümpialootus valmistub üheks võistluseks viis kuud Oper loodab treenerina koondisesse naasta Loos suursoosikuid kokku ei viinud Tallinn Kuu kattis Päikese Tarbija Kommentaar Pere sai õigel ajal abi AK Peeter Langovitsi tagasivaade: taasavastati Georg Ots Holograaf. Toomas Vint – meie kahe palgega Janus Molekuli mälestused Käsitööõlle festival – kas jälle pehmode pidu? Eesti eurolaulu romantiline video lekkis internetti Viimane veerg Ümarlaud: kriminaalkaristus pole ainus hukkamõistu viis Jüri Vendik: olgu, ma valetasin. Aga mis siis? Arko Olesk: Alzheimer ja ämblikud – ühe niidi kaks otsa David Vseviov: kuidas armastada Eestit? Teelahkmel munk Arter Horoskoop Kui elu laguneb koost Toit muusikanädala rütmis Kevad ja mets Mulliparaad Riias ehk suurejooneline šampanjafestival lõunanaabrite juures Moeblogi: hull moeilm Valdur Mikita: usun talupojatarkusesse Suur hüpe hipikümnendisse Arteri ülevaade: kes teeb Eestis väärt stand-up-komöödiat? Mart Reimann – mees, kes aitab piire ületada Jalanõudest ja suuremeelsusest Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kevad ja mets

2 min lugemist
Triin Tammert FOTO: Erik Prozes

Ööl vastu tänast algas ametlik kalendrikevad ja värske Arter on sel puhul natuke heas mõttes metsa poole: mets jookseb olulise teemana läbi nii Priit Pulleritsu intervjuust armastatud kirjaniku Valdur Mikitaga kui ka Verni Leivaku loost mitmekülgsest matkajuhist Mart Reimannist.

Tellijale

Mind inspireerisid väga Mikita tähelepanekud, et ehkki eestlane elab enamasti linnas ja käib seal tööl, siis kohe, kui mätas läheb roheliseks, kihutame maale arhailise eluviisi juurde. Tõdemusega, et siin pole tegelikult mingit konflikti, me olemegi harjunud elama paralleelmaailmades, see teeb meid erilisemaks ja rikastab, nõustuvad ilmselt paljud. Vaheldus teeb head nii kehale, vaimule kui ka hingele – mõtlen sellele iga kord, kui olen paar päeva Tallinnast eemal olnud ja nagu uuesti sündinuna koju naasen.

Sellest, kuidas erinevus rikastab ning kuidas oma nõrkused tugevusteks pöörata, pani mind mõtlema ka Kanal 2 sari «Piire ületades», mis räägib üheksa erivajadusega inimese ellujäämisretkest koos Mart Reimanniga läbi kevadise Eestimaa maastike. Sarja esitlusel kohatud osalejate positiivne hoiak ja elurõõm on imetlusväärsed – vaadake reedeõhtuti kell 20.30 Kanal 2st.

20.03.2015 23.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto