Sisukord
Eesti
Postimees
20.03.2015
Eesti Horoskoop Male Mälumäng Dilbert Tagakülg Palju õnne Eestis näeb osalist päikesevarjutust Savisaar lebab Tartu Ülikooli kliinikumi intensiivraviosakonna raudsete uste taga Eesti lühiuudised Edgar Savisaare tervis ütles üles Võidupüha paraadiks Hiiumaal tehakse ettevalmistusi Eesti lühiuudised Päästeamet kuulutas Eestis välja tuleohtliku aja Savisaar — tujukas mängur «Sa oled teinud kõik õigesti ja siis keerab riik sulle selja.» Majandus Majanduse lühiuudised Postimees mõõdab mobiilsidet eluliste katsetega Välismaa Miniatürk ühendab kogu Türgi arhitektuuri ühele platsile Tulistamist seostatakse nn Islamiriigiga Istanbuli sõjamuuseum näitab Atatürgi aluspesu ja märtri lõualuud Jaapani julgeolekueksperdi arvates saaksid nad tugevamana Hiinaga paremini läbi Arvamus Kõva sõna Postimees 1912. aastal: ajaloolise vaatlemisviisi puudus Juhtkiri: põhjuseid rahuloluks pole sugugi vähe Andres Reimer: ärge laske Rosnefti Eestisse Vambola Paavo: Lennunduses tuleb tegutseda suurelt Andrus Karnau: Poe tagant parketile Leif Kalev: Meie turvalisus on suuresti meie endi kätes Päeva karikatuur Miks saadikud nii paaniliselt avalikustamist kardavad? Kultuur Ajarefrään ehk austus kaduva vastu Estonias tuleb ettekandele Erkki-Sven Tüüri uus teos Sport Juventus rõõmustas itaallasi, Manchester City langes taas Peep Pahv: ainult spordi tundmisest ei piisa, vaja on oskust leida raha Spordi lühiuudised Eestis ringi astuv Robert Helenius: tuleb vinge matš! Tarbija Miniatürk ühendab kogu Türgi arhitektuuri ühele platsile Istanbuli sõjamuuseum näitab Atatürgi aluspesu ja märtri lõualuud Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled nüüd tundlik ja emotsionaalne armastaja. Samas ei saada sa oma loogikat ja intellekti puhkusele, vaid kaasad vajadusel ka need.

SÕNN Pead nüüd kümne küünega võitlema inimese eest, keda austad ja armastad. Oled valmis teda kaitsma igal mõeldaval legaalsel viisil. Ta teab, et sa vajad teda, ja vastupidi.

KAKSIKUD Eneseuhkust ja innukust sul praegu jätkub ning just need teevad sinust liidri. Sa ei pruugi kõike nüansse tähele panna, kuid selle jaoks on väiksemad tegelased.

VÄHK Tagasilöök paneb sind veelgi agaramalt tegutsema. Tead, et õppetund on õppida, ning teed seda suure entusiasmi ja kirega.

LÕVI Kevadine sentimentaalsus teeb su pehmeks nurruvaks kiisuks. Oled selline aga ainult hetkeni, mil sulle söödetakse ette midagi ahvatlevat. Siis oled uuesti möirgav lõvi.

NEITSI Oled pingutanud ja nüüd ootad õiget aega, et rihm lõdvaks lasta. See õnnestub vaid siis, kui sa ei võta kohe uusi ülesandeid ega projekte.

KAALUD Oled üsna ekstsentriline ja naudid, et reputatsioon on vastavuses sinu olekuga. Lähtud tähtsa asja otsustamisel sisehäälest, kuigi ülejäänud näevad asja teistmoodi.

SKORPION Oled imetlusobjekt nii oma intelligentsuse kui ka täiuslikkuse poole püüdlemisega. See aga võib kaasa tuua ühe inimsuhte keeruliseks muutumise.

AMBUR Elad, tegutsed ja mõtled kolossaalsetes mastaapides. Eriti on seda näha siis, kui suudad piiri nihutada nii, et uued asjad võetakse kohe omaks.

KALJUKITS Reeglid ja regulatsioonid tuleb kukele saata. Oled oma aju, keha ja aja peremees ning näitad seda igal sammul. Sinu jaoks on alanud mingi uus ajastu.

VEEVALAJA Hindad kaaslasi, kes suudavad sinu kõrge mõttelennuga kaasa tulla. Teed asjad korraga nii lihtsaks kui ka keeruliseks. Tahad luua midagi, millest räägitakse veel kaua.

KALAD Sisened kuhugi ja sinuga kaasneb suur rõõm. Sa ei saa ise ka aru, kuidas sa keskkonda nii järsult muutsid. Elutarkus tuleb kasuks.

Seotud lood
  19.03.2015 21.03.2015
  EELMINE
  JÄRGMINE
  Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
  LOGI SISSE
  Sul ei ole kontot?
  Loo Minu Meedia konto