Sisukord
Eesti
Postimees
21.03.2015
Eesti Vaikus lubab ammu tormi Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Võimukõnelused käisid varem kiiremini Dilbert Kuu kattis Päikese Ämaris maandus USA hävitajate eskadrill Eesti lühiuudised Kiiresti koju tagasi Keskerakond ootab Tartust paremaid teateid Majandus Estonian Air loob allhanke lendude tarbeks tütarfirma Talent ei tule koju Majanduse lühiuudised Kiiret lõppu kriisile põllumajanduses ei paista Välismaa Kuu kattis Päikese Lubage tutvustada – positiivne okupandikuvand Võidukas poliitpistrik Välismaa lühiuudised Euroopa Liit asub võitlusse Vene propagandaga Arvamus Peeter Langovitsi tagasivaade: taasavastati Georg Ots Postimees 1933. aastal Ümarlaud: kriminaalkaristus pole ainus hukkamõistu viis Päeva karikatuur Talent ei tule koju Traditsiooni jätkaja Kiiresti koju tagasi Võidukas poliitpistrik Juhtkiri: ei rambivalges ega kottpimedas Urve Eslas: spioonid, vandenõud ja vastanduse sulnis turvis Madis-Ulf Regi: Minu päevik 2015 Kultuur Suurem kui muusika Ruiz Zafón — kurikaval alkeemik Massimaagiast eemal Eepiline eksperiment Deacon teeb poppi Rokiajalugu poole tunniga Aja auk. Lugu valgest klaverist Viis venda Mida arvab dokumentaalfilmist «Tashi Delek!» Postimehe žürii? Eestlane otsib "Estoniat” Luulehetk – hetk luules Sport Spordi lühiuudised 21.03 Traditsiooni jätkaja Karm trenn: Eesti olümpialootus valmistub üheks võistluseks viis kuud Oper loodab treenerina koondisesse naasta Loos suursoosikuid kokku ei viinud Tallinn Kuu kattis Päikese Tarbija Kommentaar Pere sai õigel ajal abi AK Mida arvab dokumentaalfilmist «Tashi Delek!» Postimehe žürii? Aja auk. Lugu valgest klaverist Peeter Langovitsi tagasivaade: taasavastati Georg Ots Holograaf. Toomas Vint – meie kahe palgega Janus Molekuli mälestused Käsitööõlle festival – kas jälle pehmode pidu? Eesti eurolaulu romantiline video lekkis internetti Viimane veerg Ümarlaud: kriminaalkaristus pole ainus hukkamõistu viis Jüri Vendik: olgu, ma valetasin. Aga mis siis? Arko Olesk: Alzheimer ja ämblikud – ühe niidi kaks otsa Arter Horoskoop Kui elu laguneb koost Toit muusikanädala rütmis Kevad ja mets Mulliparaad Riias ehk suurejooneline šampanjafestival lõunanaabrite juures Moeblogi: hull moeilm Valdur Mikita: usun talupojatarkusesse Suur hüpe hipikümnendisse Arteri ülevaade: kes teeb Eestis väärt stand-up-komöödiat? Mart Reimann – mees, kes aitab piire ületada Jalanõudest ja suuremeelsusest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled kastanite tulest välja tooja ja teed seda kindlameelselt. See, mis sinu pealispinnalt paistab, ei kajasta sinu sees toimuvat.

SÕNN Teed asju omas tempos ja paned auru juurde alles siis, kui pead n-ö vana naha maha jätma. Oled plaanide elluviimisel salapärane ega paljasta peaaegu midagi.

KAKSIKUD Oled valmis manööverdama ja manipuleerima, kuid vaid mõnda aega, kuni asi tehtud saab. Sa ei ole maailmavallutaja või diktaator, kes tahab kõiki allutada.

VÄHK Ihaldatud positsioon on saavutatud, kuid kuhu edasi? Mingi vana asi tuleb tagasi ja muudad seda oma nägemise järgi. Naudid déjà-vu-tunnet.

LÕVI Isegi kõige suurem tööhulk ei väsita sind ära, sest teed kõike naudinguga. Paned oma tegevusse nii nutikuse, andekuse, graatsia, ilu kui ka headuse.

NEITSI Näitad kõigile, kui tasakaalukas oled. Seda ka siis, kui olukord on sõna otseses mõttes tappev. Millegi viltuvedamine sind nii lihtsalt verest välja ei löö.

KAALUD Näitad oma jonnituju ilma igasuguste südametunnistuspiinadeta. Leiad, et vahel tujutsemine on parim viis uuesti end täielikku tasakaalu viia.

SKORPION Näitad korraga välja reipust ja vastupidavust. Saatuselööke ei tasu võtta liiga tõsiselt, sest muidu võid pea kaotada. Doseeri vaimukust õiges koguses.

AMBUR Nutikus ja sõnaosavus viib sind just sellele püünele, kuhu oled tahtnud kaua aega minna. Selline avalikkuse pilgu ees olemine aitab sul samas varjata seda, mida tahad varjata.

KALJUKITS Mõjud sind ümbritsevale kambale rahustavalt ja tsiviliseerivalt. Nii mõnigi hakkab huvi tundma selle vastu, mis varem tema silmapiirist välja jäi.

VEEVALAJA Praegu on väga tähtis emotsionaalne rahulolu. Vaikne idülliline elu mingite sulle rahuldust pakkuvate asjade ja inimeste seltsis annab turvatunde.

KALAD Raske takistus teeb sinust mõnes mõttes vaimse ninja. Oled vaikselt ja ründad järsku. Ilma selle käiguta ei oleks sa seal, kus olema pead.

Seotud lood
  20.03.2015 23.03.2015
  EELMINE
  JÄRGMINE
  Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
  LOGI SISSE
  Sul ei ole kontot?
  Loo Minu Meedia konto