Sisukord
Eesti
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (28) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda (1) Börsidel käib veresaun (1) «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole (1) Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (3) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri (1) Kultuur Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata (4) Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (3) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Kõrvad kikki – Eesti Laul 2020 on täis üllatusi ja intriige (2) Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled kastanite tulest välja tooja ja teed seda kindlameelselt. See, mis sinu pealispinnalt paistab, ei kajasta sinu sees toimuvat.

SÕNN Teed asju omas tempos ja paned auru juurde alles siis, kui pead n-ö vana naha maha jätma. Oled plaanide elluviimisel salapärane ega paljasta peaaegu midagi.

KAKSIKUD Oled valmis manööverdama ja manipuleerima, kuid vaid mõnda aega, kuni asi tehtud saab. Sa ei ole maailmavallutaja või diktaator, kes tahab kõiki allutada.

VÄHK Ihaldatud positsioon on saavutatud, kuid kuhu edasi? Mingi vana asi tuleb tagasi ja muudad seda oma nägemise järgi. Naudid déjà-vu-tunnet.

LÕVI Isegi kõige suurem tööhulk ei väsita sind ära, sest teed kõike naudinguga. Paned oma tegevusse nii nutikuse, andekuse, graatsia, ilu kui ka headuse.

NEITSI Näitad kõigile, kui tasakaalukas oled. Seda ka siis, kui olukord on sõna otseses mõttes tappev. Millegi viltuvedamine sind nii lihtsalt verest välja ei löö.

KAALUD Näitad oma jonnituju ilma igasuguste südametunnistuspiinadeta. Leiad, et vahel tujutsemine on parim viis uuesti end täielikku tasakaalu viia.

SKORPION Näitad korraga välja reipust ja vastupidavust. Saatuselööke ei tasu võtta liiga tõsiselt, sest muidu võid pea kaotada. Doseeri vaimukust õiges koguses.

AMBUR Nutikus ja sõnaosavus viib sind just sellele püünele, kuhu oled tahtnud kaua aega minna. Selline avalikkuse pilgu ees olemine aitab sul samas varjata seda, mida tahad varjata.

KALJUKITS Mõjud sind ümbritsevale kambale rahustavalt ja tsiviliseerivalt. Nii mõnigi hakkab huvi tundma selle vastu, mis varem tema silmapiirist välja jäi.

VEEVALAJA Praegu on väga tähtis emotsionaalne rahulolu. Vaikne idülliline elu mingite sulle rahuldust pakkuvate asjade ja inimeste seltsis annab turvatunde.

KALAD Raske takistus teeb sinust mõnes mõttes vaimse ninja. Oled vaikselt ja ründad järsku. Ilma selle käiguta ei oleks sa seal, kus olema pead.

Seotud lood
    28.02.2020 29.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto