Sisukord
Eesti
Postimees
23.03.2015
Eesti Mälumäng Male Horoskoop Dilbert Jänkid näitasid kolmes linnas sõjatehnikat Ida-Viru aktivist Andres Valme on teadmata kadunud Eesti lühiuudised Mis on avaandmed ja mida nendega teha saab? Vabaerakond jääb võimukõnelustelt kõrvale IRL arutas Türil tähtsaid teemasid Geenid näitavad ürgmeeste võimu Eesti e-mõistus ei jõua kunagi maailma tippu ÜKS KÜSIMUS: kuidas andmed praegu asutuste vahel liiguvad? Palju õnne Eesti lühiuudised Pinged uue võrdõigusvoliniku ümber Märatseja lõhkus Viljandis autode küljepeegelid Majandus Kogu laenuandmine saab ranged raamid Välismaa Välismaa lühiuudised Inglismaal algasid kuningas Richard III matused Venemaa tähtsaim kunstivargus — tänavakunstniku plakat Arvamus Kolm küsimusest rektorikandidaadile: Andrus Salupere Kolm küsimust rektorikandidaadile: Mart Ustav Ahto Lobjakas: Taavi Rõivase katsumine Kolm küsimust rektorikandidaadile: Jakob Kübarsepp Kolm küsimust rektorikandidaadile: Jaak Aaviksoo Juhtkiri: õpime e-riiklikult mõtlema Postimees 1926. aastal Neeme Korv: Tolmujutt Päeva karikatuur Sport Jääger keskkaitsjaks, Piiroja ründesse Spordi lühiuudised Soomlaste kiire pidu Lasnamäel Pronksi võitnud Tallinna Ülikool tegi ühisliigas ajalugu Kaljus debüteerinud Lindpere teenis Pehrssonilt Šveitsi-pileti Eestlased soovivad korraldada poksis OM-kvalifikatsiooniturniiri Tartu spordiakadeemia aitab Soome eeskujul tippu Tartu Anton Aunma Emajõe motiive näeb Gildis Tammeka jäi napilt Levadiale alla Kuraator võttis mõned teosed Annetuste kogumine tõi tüli majja Kasvav Sepa keskus saab toidupoe Enriko Talvistu: kodulootunnid hindamatu raamatu seltsis Reno Laidre: omavalitsuste koostöö võib päästa maagümnaasiumid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Algab palju väljakutseid pakkuv periood. Sinusugune sarviline ei ole neid kunagi kartnud. Sinu julge käitumine paneb nii mõnegi halva loomuga tegelase kukalt kratsima.

SÕNN Panustad mingisse suhtesse, kuid lõpptulemus ei pruugi olla selline, nagu ootasid. Mida emotsionaalsem oled, seda keerulisem on ära astuda.

KAKSIKUD Haarad võimalustel sarvist, sest need on just need, mida oled väga oodanud. See, mis varem ei olnud võimalik, hakkab nüüd reaalset kuju võtma.

VÄHK Lase kõigel oma rada areneda, sest jõuline sekkumine rikuks kõik. Vajadusel lähene sulle olulistele inimestele, vajadusel kaugene.

LÕVI Perekond võib osutuda nii koormaks kui ka seanaha vedajaks. Pead selle tõttu üksinda rassima. Ei ole just halvim väljavaade, kui lõpuks saad ainult sina võiduloorberid.

NEITSI Sind tabab infotulv, mis paneb dilemma ette. Kas jagada või mitte? Näed oma võimalust, kuid samas oled valvel. On asju, mis ei meeldi sulle kohe alguses.

KAALUD Sisemiselt oled tugev, kuid välja näitad nõrkust. Sa ei taha võtta enda kanda midagi sellist, mis on kellegi teise teha ja lahendada.

SKORPION Kirglikkuse, tundlikkuse ja emotsionaalsuse aeg. Kevad paneb vere vemmeldama ja oled valmis seiklusteks. On asju, milles tasuks mõõdukaks jääda.

AMBUR Uurid, kas sõbrad on valmis olema sinuga nii heas kui ka halvas. Mõistad kellegi käitumist analüüsides, et ta on valmis väikese probleemi korral alt hüppama.

KALJUKITS Otsid tegevusi, mis meelerahu taastavad ja annavad. Võimalik, et leiad mingi uue spordiala või vaimse asja. Kellelgi ei ole sinu üle võimu, kui just ise seda sündida ei lase.

VEEVALAJA Selekteerid oma elu ja jagad selle mitmesse ossa. See annab sulle sisemise kindluse. Ära langeta viimase aja tähtsaimat otsust emotsioonide ajel.

KALAD Depressioon, muretsemine ja hirmutunne? Need ei ole enam sinu jaoks. Oled näinud läbi nii mõnegi kurikavala plaani ja oskad end kaitsta.

Seotud lood
    21.03.2015 24.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto