Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Armusuhe ei ole enam paljas romantika, vaid sellel ilmneb ka praktiline pool. Oskad kallimat üllatada millegi talle vägagi kordamineva ja päevakohasega.

SÕNN Vajad reisimist ja väljasõite, sest töökeskkond on pingeline. Mida kaugemal sa teatud olukordadest ja isikutest mõneks ajaks oled, seda parem.

KAKSIKUD Oled haavunud? Selgita välja, mis on selle põhjus, ja paranda haavad. Võid jõuda väga kaugele oma lapsepõlve ja sulle saab kõik selgeks.

VÄHK Võid jõuda punkti, kus tahad teha karjäärimuudatuse. Seda põhjusel, et oled viimase aastaga märgatavalt arenenud ja uusi asju õppinud.

LÕVI Oled nüüd ulmelainel. Sind huvitab küsimus, mis juhtuks, kui saaksid kasutada kogu oma ajumahtu. Kas muutuksid robotiks? Või tahaksid hakata teisi valitsema?

NEITSI Oled partneri külge klammerdunud ja tema sinu külge. Teie suhe on jõudnud väga intensiivsesse faasi nii heas kui ka halvas mõttes. Lihvite teineteise iseloomu.

KAALUD Ideaalseid inimesi ja olukordi ei ole olemas. Kaaslaste kiiksud võivad küll närvi ajada ja elu keeruliseks teha, kuid samas on kõik hea sellisena, nagu on.

SKORPION Võtad väljakutsed ilma virisemata vastu ja saavutad sellega kellegi soosingu. Saad selle, mis sinult varem ära võeti, nüüd mitmekordselt tagasi.

AMBUR Ära hülga midagi kergekäeliselt vaid sellepärast, et see teeb praegu sinu elu raskeks. Sul on toetav partner ja perekond, kes sind vajadusel aitavad.

KALJUKITS Õpid kedagi sallima just sellisena, nagu ta on. See ei pruugi olla kerge, sest teie põhilised arusaamad elust on erinevad. Pingutad, sest tahad seda.

VEEVALAJA Oled hinnangute andmisel väga tähelepanelik ja delikaatne. Oled täheldanud, et mida enam klatšid ja hukka mõistad, seda enam tõmbad endale jamasid kaela.

KALAD Võid saada üsna vihaseks, et keegi sinu eluharmooniat ootamatult rikkus. Võimalik, et olid liiga sügaval mugavustsoonis ja tegemist on saatuse sekkumisega.

Seotud lood
    23.03.2015 25.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto