Sisukord
Eesti
Postimees
24.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Väikelapse väidetavat sandistajat ähvardab pikk vangistus Kadastik asub Eesti Meedia nõukogu esimeheks Lihasööjabakter kahjustab kogu organismi Tagakülg Sammuke tagasi, kaks edasi Eesti lühiuudised Tallinn Music Week avanes Estonian Voicesi saatel Arstide liit on välisarstide kutsenõuete leevendamise vastu Valga vene gümnaasiumis avati digiklass Masso: hakkasin küsimusi esitama ja mu töökoht kadus Arstid pidid langetama karmi otsuse Majandus Majanduse lühiuudised Mainor alustab idufirmakoolitust Ettevõtjad vaidlustavad riigihankeid üha otsustavamalt Välismaa Välismaa lühiuudised Syriza Hispaania sõsar jäi põlisparteidele alla Tagasitulekut sepistaval Sarkozyl õnnestus võita Le Peni Arvamus Artur Talvik: aruanne valijale nr 1 Postimees 1934. aastal: vabadussõjalaste liidud jäädavalt suletud Marian Männi: laboririik Päeva karikatuur Sügis ei saabu kevadel Kenn Konstabel: kas juristid on jõhkardid? Sport Spordi lühiuudised Koondis sai kaks peatreenerit Jäätantsijad päästavad Eesti uisutamist Kalevi tähtis võit, mis jääb meelde Samad paarid, pikem tants Tallinn Tallinna kiirabi saab toeks julgestava kiirabiarsti Tallinna lühiuudised Tarbija Lihasööjabakter kahjustab kogu organismi Tartu Tudengid õpivad nüüd Paul Ariste auditooriumis tema silma all Emajõe kevadise suurvee tipp on möödas Kümme tuhat eurot toetab noori unistusi Traadikangas kaunistab ruume Maire Salu: maa vajab peremehi Ammu alanud maareformi lõpp venib, kuid paistab siiski Keeruline vald ja keeruline linn Linn soovib koolidesse kaasamõtlevaid vanemate esindusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Armusuhe ei ole enam paljas romantika, vaid sellel ilmneb ka praktiline pool. Oskad kallimat üllatada millegi talle vägagi kordamineva ja päevakohasega.

SÕNN Vajad reisimist ja väljasõite, sest töökeskkond on pingeline. Mida kaugemal sa teatud olukordadest ja isikutest mõneks ajaks oled, seda parem.

KAKSIKUD Oled haavunud? Selgita välja, mis on selle põhjus, ja paranda haavad. Võid jõuda väga kaugele oma lapsepõlve ja sulle saab kõik selgeks.

VÄHK Võid jõuda punkti, kus tahad teha karjäärimuudatuse. Seda põhjusel, et oled viimase aastaga märgatavalt arenenud ja uusi asju õppinud.

LÕVI Oled nüüd ulmelainel. Sind huvitab küsimus, mis juhtuks, kui saaksid kasutada kogu oma ajumahtu. Kas muutuksid robotiks? Või tahaksid hakata teisi valitsema?

NEITSI Oled partneri külge klammerdunud ja tema sinu külge. Teie suhe on jõudnud väga intensiivsesse faasi nii heas kui ka halvas mõttes. Lihvite teineteise iseloomu.

KAALUD Ideaalseid inimesi ja olukordi ei ole olemas. Kaaslaste kiiksud võivad küll närvi ajada ja elu keeruliseks teha, kuid samas on kõik hea sellisena, nagu on.

SKORPION Võtad väljakutsed ilma virisemata vastu ja saavutad sellega kellegi soosingu. Saad selle, mis sinult varem ära võeti, nüüd mitmekordselt tagasi.

AMBUR Ära hülga midagi kergekäeliselt vaid sellepärast, et see teeb praegu sinu elu raskeks. Sul on toetav partner ja perekond, kes sind vajadusel aitavad.

KALJUKITS Õpid kedagi sallima just sellisena, nagu ta on. See ei pruugi olla kerge, sest teie põhilised arusaamad elust on erinevad. Pingutad, sest tahad seda.

VEEVALAJA Oled hinnangute andmisel väga tähelepanelik ja delikaatne. Oled täheldanud, et mida enam klatšid ja hukka mõistad, seda enam tõmbad endale jamasid kaela.

KALAD Võid saada üsna vihaseks, et keegi sinu eluharmooniat ootamatult rikkus. Võimalik, et olid liiga sügaval mugavustsoonis ja tegemist on saatuse sekkumisega.

Seotud lood
    23.03.2015 25.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto