Sisukord
Eesti
Tänane leht
24.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Väikelapse väidetavat sandistajat ähvardab pikk vangistus Kadastik asub Eesti Meedia nõukogu esimeheks Lihasööjabakter kahjustab kogu organismi Tagakülg Sammuke tagasi, kaks edasi Eesti lühiuudised Tallinn Music Week avanes Estonian Voicesi saatel Arstide liit on välisarstide kutsenõuete leevendamise vastu Valga vene gümnaasiumis avati digiklass Masso: hakkasin küsimusi esitama ja mu töökoht kadus Arstid pidid langetama karmi otsuse Majandus Majanduse lühiuudised Mainor alustab idufirmakoolitust Ettevõtjad vaidlustavad riigihankeid üha otsustavamalt Välismaa Välismaa lühiuudised Syriza Hispaania sõsar jäi põlisparteidele alla Tagasitulekut sepistaval Sarkozyl õnnestus võita Le Peni Arvamus Artur Talvik: aruanne valijale nr 1 Postimees 1934. aastal: vabadussõjalaste liidud jäädavalt suletud Marian Männi: laboririik Päeva karikatuur Sügis ei saabu kevadel Kenn Konstabel: kas juristid on jõhkardid? Sport Spordi lühiuudised Koondis sai kaks peatreenerit Jäätantsijad päästavad Eesti uisutamist Kalevi tähtis võit, mis jääb meelde Samad paarid, pikem tants Tallinn Tallinna kiirabi saab toeks julgestava kiirabiarsti Tallinna lühiuudised Tarbija Lihasööjabakter kahjustab kogu organismi Tartu Tudengid õpivad nüüd Paul Ariste auditooriumis tema silma all Emajõe kevadise suurvee tipp on möödas Kümme tuhat eurot toetab noori unistusi Traadikangas kaunistab ruume Maire Salu: maa vajab peremehi Ammu alanud maareformi lõpp venib, kuid paistab siiski Keeruline vald ja keeruline linn Linn soovib koolidesse kaasamõtlevaid vanemate esindusi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sammuke tagasi, kaks edasi

3 min lugemist
Kahe nädala kestel pidasid võimuliidu moodustamise kõnelusi Isamaa ja Res Publica Liidu juht Urmas Reinsalu (paremalt) Reformierakonna juht Taavi Rõivas, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna juht Sven Mikser ning Vabaerakonna juht Andres Herkel. Läinud laupäeval Rõivas Herkelit enam kohtumisele ei kutsunud. FOTO: Liis Treimann

Uuesti alanud võimukõnelustele annab hoogu ja värvi tuleval esmaspäeval kogunev riigikogu, kes esimese asjana valib juhatuse, ja parlamendi juhatuse kohad on alati olnud osa võimuleppest.

Tellijale Tellijale

Kui nädal osutub Reformierakonna esimehe Taavi Rõivase kes teab juba mitmenda käigu sissepanemisel tulemuslikuks, võib võimukokkuleppe osaks olla praeguse spiikri Eiki Nestori (SDE) jätkamine. Nestoril pole ka selle vastu midagi.

Kui konkreetset lepet selleks ajaks ei sünni, siis piisab ka kokkuleppest, et ollakse ühe kandidaadi taga nii spiikri kui ka asespiikri valimistel. See saab ka kohe esimeseks proovikiviks.

23.03.2015 25.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto