Sisukord
Eesti
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (3) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (2) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? (1) Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (11) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar (1) Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (43) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama (1) Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled oma sundmõtete küüsi sattunud ja hakkad lähemalt vaatama, mis sinu peas toimub. Kui oled olnud mõttetult halastamatu, tuleb oma suhtumist muuta.

SÕNN Ära võta kaitseasendit, sest see pole lahendus. Samuti ei aita probleemi lahendamisele kaasa kellegi ründamine või solvamine. Need näitavad vaid sinu enda vaimset nõrkust.

KAKSIKUD Armastad end tingimusteta ja oled endaga rahul. Mida rahulikum oled, seda enam märkad kaaslaste ärrituvust, viha, õelust ja kättemaksuhimu. Kuidas seda vähendada?

VÄHK Ole avatud uuele, kuid ära loobu oma arusaamadest. Mingi uus liit muudab sind haavatavaks, sest sinna on kaasatud suured tunded.

LÕVI Möödunud suhted ja kogemused on vorminud sinust selle, kes oled praegu. Vaed, mida head sinus leidub ja mis vajaks parandamist. Puhasta eelkõige vaimu.

NEITSI Sinu populaarsus kasvab ning sa ei saa isegi aru, kuidas või mille arvelt. Uurid, miks tõmbab sind teatud inimtüüpide poole, samas kui teised heidad rahulikult kõrvale.

KAALUD Oled end aastatega paremini tundma õppinud ja saad aru, millel hakkad vinti üle keerama. Suurema elukogemuse pagasiga ei tõmba sa enam igasugust saasta oma ellu.

SKORPION Kui kogu aeg käib tulekahju kustutamine, siis on aeg see asi nurka visata. Nii ei jõua kaugele, vaid astud samme hoopis alguspunkti suunas tagasi. Uuri, kus tekkis viga.

AMBUR Lõputud kohustused ja mitte ühtegi naudingut? Elu peaks olema lill, aga sinu silmis tundub praegu ohakas. Võta endale aega naudinguteks, ja hea, kui koos kaaslasega.

KALJUKITS Oled varasemast lustakam ja võtad oma elu teatud seiku mänguna. Keegi tuleb sinuga selles mängus kaasa, kuid on ka neid, kes oma tõsimeelsuses seda pahaks panevad.

VEEVALAJA Sinust kiirgab väärikust ning just selle tõttu sind austatakse. Õiged sõnad õigel ajal ja õigele inimesele vaid süvendavad sinu austamist.

KALAD Kui oled tugev ja väärikas, ei julge mitte keegi sulle kahju teha. Lood enda ümber õhkkonna, milles isegi sinu vihavaenlased tunnevad end mõnusalt.

Seotud lood
    15.02.2020 17.02.2020
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Minu Meedia konto