Sisukord
Eesti
Tänane leht
25.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Sarnasemad, kui julgeme tunnistada Tagakülg Savisaare seisund püsib endine 2503esikas Eesti lühiuudised Eesti tervishoiusüsteemi kitsaskohti kogenud patsientide lood President võõrustas Kadriorus lahkuva valitsuse ministreid Kolmikliidule pole lihtsalt ühtegi alternatiivi Tartu Ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Majandus Majanduse lühiuudised Tarkvaraarendaja Iglu loodab kohtus võita Nortalit Välismaa Airbuside fataalsed õnnetused viimasel kümnendil Prantsuse Alpides kukkus tükkideks reisilennuk 150 inimesega pardal Arvamus Manfred Weber: lammutagem digitaalsed müürid Vahetund Postimehega 25.03 Erkki Bahovski: näha maailma oma silmadega Olev Remsu: traagiline ja ülev Postimees 1933. aastal: joobnud lihunikusell riisus hobuse. Juhtkiri: harva, kuid siiski liiga tihti Andres Einmann: mure Allan Puur ja Jaak Valge: ohtlik väljaränne Päeva karikatuur Kultuur Põud ja plahvatused uusasumis Sport Spordi lühiuudised Pärnu leidis Selveri vastu võtme üles Mängijad vahetusid, mängustiil ja võidud jäid Eesti sõudetipud vahetavad paatides kohti Sotši olümpiavõitja naaseb õudu tekitanud areenile Tartu Galerii: ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Pilvehuvist sündis raamat Tantsukeskus annab sünnipäevaetenduse Direktor ajas segamine enda ja kooli rahakoti Rock püüab Balti liigas pronksi Maaliõppes kõmiseb raha hääl Moeetenduse finalistid üllatasid nutikusega Vesiprindiga saavad esemed uue ilme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled oma sundmõtete küüsi sattunud ja hakkad lähemalt vaatama, mis sinu peas toimub. Kui oled olnud mõttetult halastamatu, tuleb oma suhtumist muuta.

SÕNN Ära võta kaitseasendit, sest see pole lahendus. Samuti ei aita probleemi lahendamisele kaasa kellegi ründamine või solvamine. Need näitavad vaid sinu enda vaimset nõrkust.

KAKSIKUD Armastad end tingimusteta ja oled endaga rahul. Mida rahulikum oled, seda enam märkad kaaslaste ärrituvust, viha, õelust ja kättemaksuhimu. Kuidas seda vähendada?

VÄHK Ole avatud uuele, kuid ära loobu oma arusaamadest. Mingi uus liit muudab sind haavatavaks, sest sinna on kaasatud suured tunded.

LÕVI Möödunud suhted ja kogemused on vorminud sinust selle, kes oled praegu. Vaed, mida head sinus leidub ja mis vajaks parandamist. Puhasta eelkõige vaimu.

NEITSI Sinu populaarsus kasvab ning sa ei saa isegi aru, kuidas või mille arvelt. Uurid, miks tõmbab sind teatud inimtüüpide poole, samas kui teised heidad rahulikult kõrvale.

KAALUD Oled end aastatega paremini tundma õppinud ja saad aru, millel hakkad vinti üle keerama. Suurema elukogemuse pagasiga ei tõmba sa enam igasugust saasta oma ellu.

SKORPION Kui kogu aeg käib tulekahju kustutamine, siis on aeg see asi nurka visata. Nii ei jõua kaugele, vaid astud samme hoopis alguspunkti suunas tagasi. Uuri, kus tekkis viga.

AMBUR Lõputud kohustused ja mitte ühtegi naudingut? Elu peaks olema lill, aga sinu silmis tundub praegu ohakas. Võta endale aega naudinguteks, ja hea, kui koos kaaslasega.

KALJUKITS Oled varasemast lustakam ja võtad oma elu teatud seiku mänguna. Keegi tuleb sinuga selles mängus kaasa, kuid on ka neid, kes oma tõsimeelsuses seda pahaks panevad.

VEEVALAJA Sinust kiirgab väärikust ning just selle tõttu sind austatakse. Õiged sõnad õigel ajal ja õigele inimesele vaid süvendavad sinu austamist.

KALAD Kui oled tugev ja väärikas, ei julge mitte keegi sulle kahju teha. Lood enda ümber õhkkonna, milles isegi sinu vihavaenlased tunnevad end mõnusalt.

Seotud lood
    24.03.2015 26.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto