P, 22.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled oma sundmõtete küüsi sattunud ja hakkad lähemalt vaatama, mis sinu peas toimub. Kui oled olnud mõttetult halastamatu, tuleb oma suhtumist muuta.

SÕNN Ära võta kaitseasendit, sest see pole lahendus. Samuti ei aita probleemi lahendamisele kaasa kellegi ründamine või solvamine. Need näitavad vaid sinu enda vaimset nõrkust.

KAKSIKUD Armastad end tingimusteta ja oled endaga rahul. Mida rahulikum oled, seda enam märkad kaaslaste ärrituvust, viha, õelust ja kättemaksuhimu. Kuidas seda vähendada?

VÄHK Ole avatud uuele, kuid ära loobu oma arusaamadest. Mingi uus liit muudab sind haavatavaks, sest sinna on kaasatud suured tunded.

LÕVI Möödunud suhted ja kogemused on vorminud sinust selle, kes oled praegu. Vaed, mida head sinus leidub ja mis vajaks parandamist. Puhasta eelkõige vaimu.

NEITSI Sinu populaarsus kasvab ning sa ei saa isegi aru, kuidas või mille arvelt. Uurid, miks tõmbab sind teatud inimtüüpide poole, samas kui teised heidad rahulikult kõrvale.

KAALUD Oled end aastatega paremini tundma õppinud ja saad aru, millel hakkad vinti üle keerama. Suurema elukogemuse pagasiga ei tõmba sa enam igasugust saasta oma ellu.

SKORPION Kui kogu aeg käib tulekahju kustutamine, siis on aeg see asi nurka visata. Nii ei jõua kaugele, vaid astud samme hoopis alguspunkti suunas tagasi. Uuri, kus tekkis viga.

AMBUR Lõputud kohustused ja mitte ühtegi naudingut? Elu peaks olema lill, aga sinu silmis tundub praegu ohakas. Võta endale aega naudinguteks, ja hea, kui koos kaaslasega.

KALJUKITS Oled varasemast lustakam ja võtad oma elu teatud seiku mänguna. Keegi tuleb sinuga selles mängus kaasa, kuid on ka neid, kes oma tõsimeelsuses seda pahaks panevad.

VEEVALAJA Sinust kiirgab väärikust ning just selle tõttu sind austatakse. Õiged sõnad õigel ajal ja õigele inimesele vaid süvendavad sinu austamist.

KALAD Kui oled tugev ja väärikas, ei julge mitte keegi sulle kahju teha. Lood enda ümber õhkkonna, milles isegi sinu vihavaenlased tunnevad end mõnusalt.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles