Sisukord
Sport
Postimees
25.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Sarnasemad, kui julgeme tunnistada Tagakülg Savisaare seisund püsib endine 2503esikas Eesti lühiuudised Eesti tervishoiusüsteemi kitsaskohti kogenud patsientide lood President võõrustas Kadriorus lahkuva valitsuse ministreid Kolmikliidule pole lihtsalt ühtegi alternatiivi Tartu Ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Majandus Majanduse lühiuudised Tarkvaraarendaja Iglu loodab kohtus võita Nortalit Välismaa Airbuside fataalsed õnnetused viimasel kümnendil Prantsuse Alpides kukkus tükkideks reisilennuk 150 inimesega pardal Arvamus Manfred Weber: lammutagem digitaalsed müürid Vahetund Postimehega 25.03 Erkki Bahovski: näha maailma oma silmadega Olev Remsu: traagiline ja ülev Postimees 1933. aastal: joobnud lihunikusell riisus hobuse. Juhtkiri: harva, kuid siiski liiga tihti Andres Einmann: mure Allan Puur ja Jaak Valge: ohtlik väljaränne Päeva karikatuur Kultuur Põud ja plahvatused uusasumis Sport Spordi lühiuudised Pärnu leidis Selveri vastu võtme üles Mängijad vahetusid, mängustiil ja võidud jäid Eesti sõudetipud vahetavad paatides kohti Sotši olümpiavõitja naaseb õudu tekitanud areenile Tartu Galerii: ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Pilvehuvist sündis raamat Tantsukeskus annab sünnipäevaetenduse Direktor ajas segamine enda ja kooli rahakoti Rock püüab Balti liigas pronksi Maaliõppes kõmiseb raha hääl Moeetenduse finalistid üllatasid nutikusega Vesiprindiga saavad esemed uue ilme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti sõudetipud vahetavad paatides kohti

2 min lugemist
Neljapaat koosseisus Allar Raja (vasakult), Sten-Erik Anderson, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo Horvaatias trenni tegemas. FOTO: Erakogu

Eesti sõudmisparemikul on praeguseks lõppenud esimene kolmenädalane laager Horvaatias. Sel nädalal viibitakse Eestis ja täna testitakse ergomeetritel praegust vormi. Pühapäeval võetakse taas ette reis horvaatide juurde, et järgmisel kuul seal teha ka hooaja avastart. Võrreldes mullusega tõstetakse selle võistluse tarbeks kahe- ja neljapaadis kaks meest ringi.

Tellijale Tellijale

Kui asjad hakkavad soovitult liikuma, istub tänavu neljapaadis taas Tõnu Endrekson ja koos Andrei Jämsäga hakkab kahest sõitma Kaur Kuslap. Endrekson istus viimati neljapaadis 2012. aastal, kui kooslus Kaspar Taimsoo, Endrekson, Allar Raja ja Jämsä tõid Londoni olümpialt 4. koha ja seejärel ka Varesest EM-kulla.

«Enne Horvaatia Openit täit selgust veel ei saa. Proovime seal neljapaati koos Endreksoniga. Kui paat liigub, siis läheme nii ka edasi. Potentsiaali neljases sõitmiseks on tal küllaga. Tähtis on nüüd tema kasutegur paadi liikumisse saada,» täpsustas koondise peatreener Matti Killing.

24.03.2015 26.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto