Sisukord
Võrkpall
Postimees
25.03.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Sarnasemad, kui julgeme tunnistada Tagakülg Savisaare seisund püsib endine 2503esikas Eesti lühiuudised Eesti tervishoiusüsteemi kitsaskohti kogenud patsientide lood President võõrustas Kadriorus lahkuva valitsuse ministreid Kolmikliidule pole lihtsalt ühtegi alternatiivi Tartu Ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Majandus Majanduse lühiuudised Tarkvaraarendaja Iglu loodab kohtus võita Nortalit Välismaa Airbuside fataalsed õnnetused viimasel kümnendil Prantsuse Alpides kukkus tükkideks reisilennuk 150 inimesega pardal Arvamus Manfred Weber: lammutagem digitaalsed müürid Vahetund Postimehega 25.03 Erkki Bahovski: näha maailma oma silmadega Olev Remsu: traagiline ja ülev Postimees 1933. aastal: joobnud lihunikusell riisus hobuse. Juhtkiri: harva, kuid siiski liiga tihti Andres Einmann: mure Allan Puur ja Jaak Valge: ohtlik väljaränne Päeva karikatuur Kultuur Põud ja plahvatused uusasumis Sport Spordi lühiuudised Pärnu leidis Selveri vastu võtme üles Mängijad vahetusid, mängustiil ja võidud jäid Eesti sõudetipud vahetavad paatides kohti Sotši olümpiavõitja naaseb õudu tekitanud areenile Tartu Galerii: ülikool tunnustas Ene Ergmad Skytte medaliga Pilvehuvist sündis raamat Tantsukeskus annab sünnipäevaetenduse Direktor ajas segamine enda ja kooli rahakoti Rock püüab Balti liigas pronksi Maaliõppes kõmiseb raha hääl Moeetenduse finalistid üllatasid nutikusega Vesiprindiga saavad esemed uue ilme Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pärnu leidis Selveri vastu võtme üles

1 min lugemist
Peatreener Avo Keel on Pärnu tegutsemisega rahul. FOTO: Tairo Lutter

Pärnu võrkpallimeeskond ei jätnud Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria avakohtumises Tallinna Selverile mingit võimalust ja oli kodumeeskonnast kindlalt geimidega 3:0 üle. Selverile loovutati kahel korral 18 ja viimases geimis 20 punkti.

Tellijale Tellijale

Kaks ja pool nädalat tagasi jäi Pärnu Eesti-Läti ühisliiga poolfinaalis hoolimata väikesest favoriidiseisusest Selverile 2:3 alla, aga toonase heitlusega polnud eilsel midagi pistmist. «Esimene märksõna on kindlasti serv. Ma ei tea, kas meil oli see nüüd nii hea või hoopis Selveril nii kehv vastuvõtt. Arvan, et oli nii üht kui teist, sest ega me oma servi häbenema ei pea. Teine teema oli nende rünnak. Jällegi ei tea, kas neil oli see kehv või meie blokk hea. Samas meie rünnakuid nad nii hästi pidurdada ei saanud, pallid tulid meie poole tihti tagasi,» leidis Pärnu peatreener Avo Keel.

24.03.2015 26.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto