K, 5.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Sinu sees vabaneb midagi, mis on kaua aega vangis olnud. See paneb sind särama ja lendlema. Jalad tunduvad nii kerged, et tahaksid joosta.

SÕNN Kui oled pahas tujus, siis kannatavad ka teised. Võta esmalt aega enda jaoks, tegele iseendaga ja rahune. Kui oled end tasakaalu viinud, siis on aega ka teistele seda pakkuda.

KAKSIKUD Tahad olla õiglane nii vastutamises kui ka valitsemises, kuid praegu ei pruugi see nii välja kukkuda. Mingis asjas pead kasutama valgeid valesid, teises aga laveerima.

VÄHK Võid sattuda kokku isikuga, kes kasutab vaimset terrorit. Ta ei pruugi sellest ise aru saada, kuid püüa tema tähelepanu delikaatselt sellele juhtida.

LÕVI Püstitad eesmärke ja hakkad neid ellu viima, kuid samas vajad ka kedagi, kes sind imetleks. Hea, kui selleks on vastassoost isik, kuid ka sookaaslane ajab asja ära.

NEITSI Tead, et elus kehtib põhjuse ja tagajärje seadus. Vaatad sügavale ja otsid silmale nähtamatut, mis aitab sul oma elu paremini lahti mõtestada.

KAALUD Nüüd on õige aeg infoga manipuleerida ja seda enda kasuks tööle panna. Kui kujutled midagi vaimusilmas, siis see ka saabub sinu ellu.

SKORPION Teed ettepaneku seada suhtesse sisse mingid uued reeglid, kuid partner ei pruugi sellega kohe kaasa tulla. Püüad talle neid serveerida lõbusate ja vaimu värskendavatena.

AMBUR Vajad keskkonnaärritustest puhkust ja sõna otseses mõttes teki alla pugemist. Anna endale see aeg ja peagi on sinu päikeseline pool tagasi.

KALJUKITS Keegi võib sulle ette heita, et oled liiga flirtiv ja avameelne. Sa ei ole suu peale kukkunud ja oskad enda kaitseks nii mõndagi öelda.

VEEVALAJA Vajad mingis asjas mõtlemisaega ja pikemat pausi. Seedid kõike rahus ja vaikuses seni, kuni langetad otsuse. See on otsus, millest sa enam ei tagane.

KALAD Saad aru, et suhe ühe inimesega on kahtlaseks muutunud ning ta püüab end sinu eest peita. Silmast silma rääkimine oleks praegu parim.

Tagasi üles