Sisukord
Eesti
Postimees
26.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop «PMR» - film fantoomvabariigist Postimehe Kinos Palju õnne BMW rammis poe akent Samost lahkus poliitikast Kaamerad pannakse tööle Eesti lühiuudised Sünnib riiklik elatisabifond «Muidugi jõuame leppeni!» 2603esikas Riigikaitsest sai Eesti ohtlikem tööala Savisaare seisund pole enam kriitiline Male Pealinnas uuenevad busside sõiduplaanid Mälumäng Kogu Eesti mälestas väega võõrsile viiduid Majandus Eesti Raudtee juhatus jäi preemiast ilma Majanduse lühiuudised Välismaa Prantsuse uurijad välistasid plahvatuse võimaluse Kes olid purunenud lennukis? Porošenko sai olulise sisepoliitilise võidu Arvamus Jaanus Piirsalu: peaasi, et relvad jääksid rindele Juhtkiri: teene tervisele Kõva sõna Mark Soosaar: maaelu hädatapmine või sisuline haldusreform? Postimees 1910. aastal Tarmo Sumberg: kui palju lolle me suudame siia meelitada? Andrus Karnau: vabandus Jarmo Mäkelä: EL — väikeste kaitsja? Airi Värnik: ettevaatust — tablett Päeva karikatuur Kultuur «1944» ületas 100 000 piiri Sport Spordi lühiuudised Eesti tipptõstjast sai ootamatult amatöör Rock astus sammu Balti liiga pronksi poole Dopingupatust Vedehinit jahiti pikka aega Tallinn BMW rammis poe akent Kaamerad pannakse tööle Tarbija Räpina aianduskooli taimed sirguvad üle Eesti Toataimed vajavad uut potti Tartu Kooliteatrid kogunevad kaheks päevaks Oksjonile järgneb kolimine Rattaringluse mõte astus sammu edasi Arno asub ka mudilasi sõeluma Linn soovitab lasteaia MTÜ-l nime muuta Linn ostab sügiseks uued parkimisautomaadid Pildid Tartu majaseintel võluvad sügava intellektuaalsusega Salapärane karikas muudab veemoto ajalugu Muuseum võtab luubi alla Ülejõe kadunud hiilguse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sinu sees vabaneb midagi, mis on kaua aega vangis olnud. See paneb sind särama ja lendlema. Jalad tunduvad nii kerged, et tahaksid joosta.

SÕNN Kui oled pahas tujus, siis kannatavad ka teised. Võta esmalt aega enda jaoks, tegele iseendaga ja rahune. Kui oled end tasakaalu viinud, siis on aega ka teistele seda pakkuda.

KAKSIKUD Tahad olla õiglane nii vastutamises kui ka valitsemises, kuid praegu ei pruugi see nii välja kukkuda. Mingis asjas pead kasutama valgeid valesid, teises aga laveerima.

VÄHK Võid sattuda kokku isikuga, kes kasutab vaimset terrorit. Ta ei pruugi sellest ise aru saada, kuid püüa tema tähelepanu delikaatselt sellele juhtida.

LÕVI Püstitad eesmärke ja hakkad neid ellu viima, kuid samas vajad ka kedagi, kes sind imetleks. Hea, kui selleks on vastassoost isik, kuid ka sookaaslane ajab asja ära.

NEITSI Tead, et elus kehtib põhjuse ja tagajärje seadus. Vaatad sügavale ja otsid silmale nähtamatut, mis aitab sul oma elu paremini lahti mõtestada.

KAALUD Nüüd on õige aeg infoga manipuleerida ja seda enda kasuks tööle panna. Kui kujutled midagi vaimusilmas, siis see ka saabub sinu ellu.

SKORPION Teed ettepaneku seada suhtesse sisse mingid uued reeglid, kuid partner ei pruugi sellega kohe kaasa tulla. Püüad talle neid serveerida lõbusate ja vaimu värskendavatena.

AMBUR Vajad keskkonnaärritustest puhkust ja sõna otseses mõttes teki alla pugemist. Anna endale see aeg ja peagi on sinu päikeseline pool tagasi.

KALJUKITS Keegi võib sulle ette heita, et oled liiga flirtiv ja avameelne. Sa ei ole suu peale kukkunud ja oskad enda kaitseks nii mõndagi öelda.

VEEVALAJA Vajad mingis asjas mõtlemisaega ja pikemat pausi. Seedid kõike rahus ja vaikuses seni, kuni langetad otsuse. See on otsus, millest sa enam ei tagane.

KALAD Saad aru, et suhe ühe inimesega on kahtlaseks muutunud ning ta püüab end sinu eest peita. Silmast silma rääkimine oleks praegu parim.

Seotud lood
    25.03.2015 27.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto