Sisukord
Uudised
Postimees
26.03.2015
Eesti Dilbert Horoskoop «PMR» - film fantoomvabariigist Postimehe Kinos Palju õnne BMW rammis poe akent Samost lahkus poliitikast Kaamerad pannakse tööle Eesti lühiuudised Sünnib riiklik elatisabifond «Muidugi jõuame leppeni!» 2603esikas Riigikaitsest sai Eesti ohtlikem tööala Savisaare seisund pole enam kriitiline Male Pealinnas uuenevad busside sõiduplaanid Mälumäng Kogu Eesti mälestas väega võõrsile viiduid Majandus Eesti Raudtee juhatus jäi preemiast ilma Majanduse lühiuudised Välismaa Prantsuse uurijad välistasid plahvatuse võimaluse Kes olid purunenud lennukis? Porošenko sai olulise sisepoliitilise võidu Arvamus Jaanus Piirsalu: peaasi, et relvad jääksid rindele Juhtkiri: teene tervisele Kõva sõna Mark Soosaar: maaelu hädatapmine või sisuline haldusreform? Postimees 1910. aastal Tarmo Sumberg: kui palju lolle me suudame siia meelitada? Andrus Karnau: vabandus Jarmo Mäkelä: EL — väikeste kaitsja? Airi Värnik: ettevaatust — tablett Päeva karikatuur Kultuur «1944» ületas 100 000 piiri Sport Spordi lühiuudised Eesti tipptõstjast sai ootamatult amatöör Rock astus sammu Balti liiga pronksi poole Dopingupatust Vedehinit jahiti pikka aega Tallinn BMW rammis poe akent Kaamerad pannakse tööle Tarbija Räpina aianduskooli taimed sirguvad üle Eesti Toataimed vajavad uut potti Tartu Kooliteatrid kogunevad kaheks päevaks Oksjonile järgneb kolimine Rattaringluse mõte astus sammu edasi Arno asub ka mudilasi sõeluma Linn soovitab lasteaia MTÜ-l nime muuta Linn ostab sügiseks uued parkimisautomaadid Pildid Tartu majaseintel võluvad sügava intellektuaalsusega Salapärane karikas muudab veemoto ajalugu Muuseum võtab luubi alla Ülejõe kadunud hiilguse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Linn ostab sügiseks uued parkimisautomaadid

2 min lugemist
Praegused parkimisautomaadid vahetatakse sügiseks moodsamate vastu ning siis on võimalik maksta ka pangakaardiga. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Alates sügisest tasulist parkimist ise kontrolliv Tartu linn valmistab ette riigihanget, et osta uued parkimisautomaadid, kus on võimalik maksta ka pangakaardiga.

Tellijale Tellijale

Kui praegu kontrollib Tartus tasulist parkimist AS Ühisteenused, siis möödunud sügisel linnavolikogu heakskiidu saanud otsuse järgi hakkab 1. septembrist kontrollima linna menetlusteenistus.

Abilinnapea Valvo Semilarski sõnul oli muudatuseks mitu põhjust. «Peamine probleem on valesti parkimine. Nii kesklinnas kui mujal. Praegu teeb tasulise parkimise järelevalvet Ühisteenused, aga seadusest lähtuvalt ei ole neil õigust kontrollida valesti parkimist. See õigus on kohalikul omavalitsusel ja politseil,» selgitas ta.

Abilinnapea sõnul pole aga mõtet tegevust dubleerida ja tekitada lisakulusid. «Kui üks kontroll juba liigub linnaruumis, siis ta saaks samal ajal kontrollida nii valesti parkijaid kui ka jälgida seda, kas parkimise eest on tasutud,» lausus Semilarski.

25.03.2015 27.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto