L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Avatud meeltega Peruus

Priit Pullerits
, vanemtoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Jõudehetk Amazonase džunglis: Eesti reisiseltskond koos kahe kohaliku giidiga on leidnud kummalise puu. Väino Laisaar ees paremal.
Jõudehetk Amazonase džunglis: Eesti reisiseltskond koos kahe kohaliku giidiga on leidnud kummalise puu. Väino Laisaar ees paremal. Foto: Stina Kase / Matkafilm OÜ / ETV

Uus seiklussari viib koos seitsme eestlasega Lõuna-Ameerika mägedesse ja vihmametsadesse.

Sõitis seitse eestlast jõelaevaga Amazonase džunglisse. Kõigepealt läks laeval kardaan puruks. Siis tuli rool küljest ära. Tagatipuks libistas üks reisiline käega piki jõepinda, kui naksti! haaras mingi kala käest kinni. Ehmatus oli nii suur, et kätt jõest välja tõmmates lendas kala küljest. Mälestuseks ootamatust kohtumisest jäi kätte väike auk.

Ei kõla just sellise reisina, mida enamik tavakodanikke ihaleks. Aga sellest osa võib ikkagi saada: laupäeval algab ETVs 11-osaline seiklussari «Õhinapõhised Peruus», mis räägib kolme eesti naise ja nelja mehe kolme nädala pikkusest rännakust Lõuna-Ameerika vihmametsades, mägedes ja külades.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles