Sisukord
Tartu
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku (3) Saeveskit ähvardab materjalipuudus (1) Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (9) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (13) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (5) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust (4) Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu (3) Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid (5) Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus (1) Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Vaaderpassiga mees ilusalt õudsete fotode keskel Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (5) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot (9) Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi (5) Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja (1) Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Oksjonile järgneb kolimine

2 min lugemist
Salongi otsaseinas on Ilmar Kruusamäe õlimaal «Rahutuvi» (1986), mis läheb laupäeval sealsamas oksjonile alghinnaga 2900 eurot. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

E-kunstisalong on välja pannud näituse teostest, mis lähevad eeloleval laupäeval sealsamas enampakkumisele. Järjekorras 34. oksjon on erakordne, sest pärast seda kolib salong E-kaubamajja.

Tellijale

Salongi suures avaras ruumis ajaloolise pangamaja (Raekoja plats 20) esimesel korrusel on oksjoninäitusel 53 teost. Kõigepealt torkab nende hulgas silma kolm.

Salongi siseneja märkab vasakut kätt väga laia maali. Selle on pallaslane Erich Pehap maalinud aastal 1954 pagulasena Torontos ja pannud nimeks «Rannal». Maalil on kõrgust 1,2 ja laiust 4,5 meetrit ning alghinnaks märgitud 46 000 eurot.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto