Sisukord
Eesti
Tänane leht
27.03.2015
Eesti Mälumäng Lendurid üldjuhul psühholoogi ei väisa Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kõiki välisarste ei võeta jutulegi Välisarstide tööle lubamine kütab kirgi Eesti lühiuudised Tagakülg Jõmmu jõudis väikese viperusega Emajõele 2703esikas Võimukõnelused kestavad veel päevi Majandus Riik võtab omanikutulu Majanduse lühiuudised Enn Veskimägi kutsuti Moskvasse Välismaa Jeemenlanna: teised riigid võiksid lasta meil oma asju ise lahendada Germanwingsi piloot sõitis meelega vastu mäge Ukraina konflikti keskel elab üle miljoni lapse Välisma lühiuudised Samalaadsed juhtumid Arvamus Toomas Peterson Alpide tragöödiast: lennundus areneb, inimfaktor jääb Henrik Roonemaa: viie punkti pantvang Raul Eamets, Tiit Tammaru: Eesti välisrände uued suundumused Juhtkiri: katastroofiriski saab vähendada, ent mitte olematuks muuta Christoph Kurowski: nõukogude taagast vabanemine Eesti tervishoius võtab aega Postimees 1930. aastal: 4 päeva ja 17 tunniga üle Atlandi Peep Pahv: ükskõiksus näitab kriisi Päeva karikatuur Kultuur Kultuuri lühid Soome-Eesti sild Sport Kangert kaotas ligi pool tundi Peep Pahv: ükskõiksus näitab kriisi Küsimused Šveitsi-Eesti jalgpallilahingu eel Tartu näitas võimu, TTÜ lagunes Brasiillased Eestis: olümpiamängud on poliitikute ja ärimeeste, mitte rahva pidu Tarbija Välisarstide tööle lubamine kütab kirgi Mitmepalgeline, ent korralagedust täis Tai Tartu Jõmmu jõudis väikese viperusega taas jõele Tartus vahetuvad volikogu esimees ja abilinnapea Tartu kesklinna kooli on tavatult suur tung Ene Ergma: ma olen hasartne inimene - kui huvi kaob, on parem lahkuda Ainulaadne lugemik elustab vadja keelt Loodusmuuseumi avamine lükkus taas edasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kas keegi on armastusest teinud lämmatamise? Sel juhul on sul aeg enda vajaduste eest seista ja öelda, et vajad enda ümber laiemat ruumi.

SÕNN Sinu rollid muutuvad ja see võib sinu sees kõik segamini lüüa. Tunned, nagu ei leiaks sa enam oma õiget kohta. Lase tolmul langeda, siis on kõik selgem.

KAKSIKUD Keskendud soovitud asjale sajaprotsendiliselt ja see jõuabki sinuni – isegi varem, kui ootasid ja lootsid. Vajaliku kätte saanud, otsid uue eesmärgi.

VÄHK Mida saaksid enda heaks teha? Suhtu ellu stressivabalt ja huumoriga ning kõik laabub. Väikesed probleemiputukad sind ei heiduta.

LÕVI Elu muutub märgatavalt selgemaks ja lihtsamaks. Keegi oleks nagu roiskunud vee ära puhastanud. Näed selgemalt ka seda, mida oled oma suhtes valesti teinud.

NEITSI Oled juba aasta algusest olnud enam-vähem tasakaalus. Leiad järsku, et sinu kõrval on inimene, keda oled otsinud, juba ammu olemas.

KAALUD Romantiliste saladuste päevavalgele tulemise aeg. Pead oma peas olevaid mõtteid revideerima, sest see, mida varem pidasid usaldusväärseks, ei ole seda.

SKORPION Rahuliku äraolemise aeg, mil midagi suuremat ei sünni. Hoolimata puhkepausist on sinu vaim täies tööhoos. Saad mingi tulevikuunistuse piirjooned paika panna.

AMBUR Rahaline sõltumatus on sulle praegu väga tähtis. Tahad kellelegi näidata, et suudad oma finantse kontrollida ja väljaminekutel silma peal hoida.

KALJUKITS Võid sattuda üsna eksootilisse keskkonda ja märkad, et see paelub sind. Küsid, kuidas sa varem ilma selleta hakkama said. Hakkad siis enda ümbrust avastama.

VEEVALAJA Mingid suhted ja olukorrad on jõudnud algseisu, kuid just seda sul vaja oligi. Näed oma komplekside taha ja hakkad neid lahti harutama.

KALAD Liigud seltskonnas, kus suure tõenäosusega kohtud oma uue hingesugulasega. Ta on kuum, kuid samas jahe nagu sinagi. Teie meeleolud kõiguvad ühes rütmis.

Seotud lood
    26.03.2015 28.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto