P, 25.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Kas keegi on armastusest teinud lämmatamise? Sel juhul on sul aeg enda vajaduste eest seista ja öelda, et vajad enda ümber laiemat ruumi.

SÕNN Sinu rollid muutuvad ja see võib sinu sees kõik segamini lüüa. Tunned, nagu ei leiaks sa enam oma õiget kohta. Lase tolmul langeda, siis on kõik selgem.

KAKSIKUD Keskendud soovitud asjale sajaprotsendiliselt ja see jõuabki sinuni – isegi varem, kui ootasid ja lootsid. Vajaliku kätte saanud, otsid uue eesmärgi.

VÄHK Mida saaksid enda heaks teha? Suhtu ellu stressivabalt ja huumoriga ning kõik laabub. Väikesed probleemiputukad sind ei heiduta.

LÕVI Elu muutub märgatavalt selgemaks ja lihtsamaks. Keegi oleks nagu roiskunud vee ära puhastanud. Näed selgemalt ka seda, mida oled oma suhtes valesti teinud.

NEITSI Oled juba aasta algusest olnud enam-vähem tasakaalus. Leiad järsku, et sinu kõrval on inimene, keda oled otsinud, juba ammu olemas.

KAALUD Romantiliste saladuste päevavalgele tulemise aeg. Pead oma peas olevaid mõtteid revideerima, sest see, mida varem pidasid usaldusväärseks, ei ole seda.

SKORPION Rahuliku äraolemise aeg, mil midagi suuremat ei sünni. Hoolimata puhkepausist on sinu vaim täies tööhoos. Saad mingi tulevikuunistuse piirjooned paika panna.

AMBUR Rahaline sõltumatus on sulle praegu väga tähtis. Tahad kellelegi näidata, et suudad oma finantse kontrollida ja väljaminekutel silma peal hoida.

KALJUKITS Võid sattuda üsna eksootilisse keskkonda ja märkad, et see paelub sind. Küsid, kuidas sa varem ilma selleta hakkama said. Hakkad siis enda ümbrust avastama.

VEEVALAJA Mingid suhted ja olukorrad on jõudnud algseisu, kuid just seda sul vaja oligi. Näed oma komplekside taha ja hakkad neid lahti harutama.

KALAD Liigud seltskonnas, kus suure tõenäosusega kohtud oma uue hingesugulasega. Ta on kuum, kuid samas jahe nagu sinagi. Teie meeleolud kõiguvad ühes rütmis.

Tagasi üles