Rock astus sammu Balti liiga pronksi poole

Joosep Toome tõi Rockile 14 punkti. FOTO: Kristjan Teedema

Tartu Ülikool/Rock alustas korvpalli Balti liiga pronksiseeriat edukalt, kui koduväljakul alistati Leedu liigas neljandal kohal asuv Utena Juventus 72:63. Seega võivad tartlased 2. aprillil Utenas peetavas kordusmängus kaotada kuni kaheksa punktiga.

Tellijale Tellijale

Viimastel nädalatel üsna verevaeselt tegutsenud Rock alustas ka Utena vastu üpris uniselt ja poolajaks oldi taga 30:39. Riietusruumist tulles tõhustati kaitsemängu ja selle toel leiti ka rünnakul lihtsamaid korve. Kolmas veerandaeg võideti 27:13 ja seitse minutit enne lõppu paisus Rocki edu juba 12-punktiliseks. Pisut said leedulased siiski lähemale ja nii jäid neil kordusmänguks võimalused alles.

«Alguses oligi nendega raske, eriti nende pikkadega füüsiliselt võidelda. Teisel poolajal olid poisid füüsiliselt tublid ja ei kartnud keha,» ütes Rocki peatreener Gert Kullamäe ETV spordisaatele.