R, 30.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Mitmepalgeline, ent korralagedust täis Tai

Gert D. Hankewitz
Mitmepalgeline, ent korralagedust täis Tai
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Phangnga looduspargis olid omaette vaatamisväärsuseks Hiina turistid, kellele kinnitati tugevalt päästevest selga ning kes suundusid seejärel massiliselt kaljuäärset piirkonda uudistama.
Phangnga looduspargis olid omaette vaatamisväärsuseks Hiina turistid, kellele kinnitati tugevalt päästevest selga ning kes suundusid seejärel massiliselt kaljuäärset piirkonda uudistama. Foto: Erakogu

Kuigi Tai kohta ringleb palju erinevaid müüte, on tegemist nii mitmekülgse puhkusesihtkohaga, et vabalt võib kõigest kuuldust kohapeal ilma jääda, kuid sellegipoolest kogeda kõike, mida hing ihkab.

Kui Bangkokis võid iga paari sammu järel astuda ligi kellelegi, kes sind mingil viisil ära kasutada tahab, siis Phangngas on inimesed siirad.

Alustades hosteli perenaisest, kelle inglise keele sõnavara piirdub umbes kümne maksimaalselt kahesilbilise sõnaga, millest pooled õppis ta sinu käest, kuid kes kaasab kõik ümbruskonna inimesed, et koos välja mõelda, mida veidrad võõramaalased soovivad ning kuidas neid soove täita.

Märksõnad
Tagasi üles