Sisukord
Tartu
Postimees
27.03.2015
Eesti Mälumäng Lendurid üldjuhul psühholoogi ei väisa Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Kõiki välisarste ei võeta jutulegi Välisarstide tööle lubamine kütab kirgi Eesti lühiuudised Tagakülg Jõmmu jõudis väikese viperusega Emajõele 2703esikas Võimukõnelused kestavad veel päevi Majandus Riik võtab omanikutulu Majanduse lühiuudised Enn Veskimägi kutsuti Moskvasse Välismaa Jeemenlanna: teised riigid võiksid lasta meil oma asju ise lahendada Germanwingsi piloot sõitis meelega vastu mäge Ukraina konflikti keskel elab üle miljoni lapse Välisma lühiuudised Samalaadsed juhtumid Arvamus Toomas Peterson Alpide tragöödiast: lennundus areneb, inimfaktor jääb Henrik Roonemaa: viie punkti pantvang Raul Eamets, Tiit Tammaru: Eesti välisrände uued suundumused Juhtkiri: katastroofiriski saab vähendada, ent mitte olematuks muuta Christoph Kurowski: nõukogude taagast vabanemine Eesti tervishoius võtab aega Postimees 1930. aastal: 4 päeva ja 17 tunniga üle Atlandi Peep Pahv: ükskõiksus näitab kriisi Päeva karikatuur Kultuur Kultuuri lühid Soome-Eesti sild Sport Kangert kaotas ligi pool tundi Peep Pahv: ükskõiksus näitab kriisi Küsimused Šveitsi-Eesti jalgpallilahingu eel Tartu näitas võimu, TTÜ lagunes Brasiillased Eestis: olümpiamängud on poliitikute ja ärimeeste, mitte rahva pidu Tarbija Välisarstide tööle lubamine kütab kirgi Mitmepalgeline, ent korralagedust täis Tai Tartu Jõmmu jõudis väikese viperusega taas jõele Tartus vahetuvad volikogu esimees ja abilinnapea Tartu kesklinna kooli on tavatult suur tung Ene Ergma: ma olen hasartne inimene - kui huvi kaob, on parem lahkuda Ainulaadne lugemik elustab vadja keelt Loodusmuuseumi avamine lükkus taas edasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartus vahetuvad volikogu esimees ja abilinnapea

2 min lugemist
Pildil Tartu linnavolikogu esimees Aadu Must. FOTO: Kristjan Teedema

Keskerakonna nimekirjas riigikogusse valitud Tartu volikogu esimees Aadu Must otsustas minna parlamenti ja see toob linna juhtimises kaasa mitmeid muutusi.

Tellijale Tellijale

«Pärast pikki arutelusid oli otsus, et Must läheb Tallinna,» ütles Aadu Must Tartu Postimehele. Tema sõnul langes otsus kolmapäeval. «Tartus näikse olevat sisse tallatud rajad, koalitsiooni töö on üsna tasakaalus. Võiks öelda, et on, ja võib ka loota, et jätkub stabiilne töö. Seevastu Tallinnas on erakonna mitmed juhtivad jõud üritanud mind veenda ja ära veennud, et seal on ridade tugevdamist ja kogenud inimesi rohkem vaja.»

Must sõnas, et paratamatult mõjutas otsuse langetamist Edgar Savisaare haigestumine, mis sunnib teisi tugevamini töötama. «Selle taustal on erakonna juhatuse liikmed mind jõuliselt veennud Tallinna asuma.»

26.03.2015 28.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto