T, 21.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hülgepoeg Pärnus Jannseni tänaval.
Hülgepoeg Pärnus Jannseni tänaval. Foto: Lääne päästekeskus

Pärnus eksis majahoovi hülgepoeg

Eile veidi pärast keskööd teatati Lääne häirekeskusele, et Pärnus Jannseni tänava maja hoovis on asfaldil hülgepoeg (pildil). Kohale saabunud päästjad juhatasid eksinud hülgepoja jõkke tagasi, teatas Lääne päästekeskuse pressiesindaja. postimees.ee

Haapsalu linnavalitsus võltsis küsitlustulemusi

Haapsalu linnavalitsus pani Eesti Loomakaitse Seltsi 2014. aasta kõige loomavaenulikuma teo küsitlusel püsti libahääletussüsteemi, millega anti tuhatkond valehäält, selgitas välja Kanal 2 saade «Radar».

Seetõttu otsustas Eesti Loomakaitse Selts aasta kõige loomavaenulikuma teo ümber nimetada: eelmise aasta kõige loomavaenulikum tegu on Haapsalu linnavalitsuse tegevusetus Haapsalu loomade varjupaiga suhtes.

IT-ekspertide Peeter Marveti ja Indrek Vainu analüüsi põhjal selgus, et Haapsalu linnavalitsuse IP-aadressilt võltsiti 2014. aasta kõige loomavaenulikuma teo tiitlist pääsemiseks hääletustulemusi tuhatkonna valehäälega.

Eesti Loomakaitse Seltsi hädajuhtumite juhi Maaja Mälli sõnul on siiamaani on raske uskuda, et üks linnavalitsus on võimeline selliseks pettuseks. postimees.ee

Täna: postimees.ee

teeb otseülekande Põhja- ja Baltimaade töörändekonverentsilt Tallinnas.

Homme Postimehes

«Suhete» rubriigis uurime, mida teha siis, kui lähedase hooldamine hakkab üle jõu käima.

Tagasi üles