Sisukord
Tarbija
Postimees
28.03.2015
Eesti Siin on aasta teatriauhinnad! Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Eesti lühiuudised Kõhklusliit üritab kokku leppida enne esmaspäeva Majandus Palo nõuab raudteejuhi lahkumist Välismaa Pilooti enam üksi jätta ei taheta Briti valimiskampaania sai avalöögi teledebatiga Ühes Prantsuse Alpide väikeses külas on suur lein Arvamus Kutsuge LA-Talving! Postimees 1930. aastal Ohtlik inimene Rahvuslike suurfilmide mees Päeva karikatuur Võõras mees raudteel Juhtkiri: õige hõlma ei hakka keegi Triin Tammert: Kuld kodutrepi all Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Jelena Skulskaja: kodumaa sündroom Patarei. Osa meie identiteedist Kultuur Siin on aasta teatriauhinnad! Nädala plaat. Edevuse mõnu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Suur eksperimentaator Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Sport Spordi lühiuudised 28.03 Epp Mäe U23 EMil hõbedal Kuulsaim «šveitslane» keeras Šveitsile selja Raio Piiroja: sul peab olema sisemine põlemine, kirg, armastus! Tarbija Söögikohast näppamine on moes Hantlivargus spordiklubis pole haruldane Hotellist varastati televiisor Lugejad varastavad töö juurest kõhklemata Valged laigud ja mustad augud sotsiaalsüsteemis Liikumispuudega Tom: ma ei tea, mis saab edasi AK Nädala plaat. Edevuse mõnu Rein Järlik: keegi ei teadnud, kui kaugel on vabadus Tagasivaade: Lennart Meri kohvikupaus Aja auk. Suur eksperimentaator Kuulsuse hallid varjundid Euroopa majandus elavneb Urmas Sõõrumaa pimedas ruumis Küsib lollide klubi Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Kuldne teatriaeg Patarei. Osa meie identiteedist Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Tere tulemast kuutõbilasse! Arter Ontlike inimeste restoran Tšilline ja kerge Arter soovitab Horoskoop Uusi ilutooteid Avatud meeltega Peruus Ehe multitalent Feliks Kark Susan Luitsalu: rohkem kassipilte! Kaspar Kiisk leidis kutsumuse juba varakult OKO pitsa on magus Pross on väike, aga tubli Filmikangelased meie kodudes NKVD ja avangardlik arhitektuur kohtuvad Uuralites Meelelahutus Koomiks Sudoku

Söögikohast näppamine on moes

2 min lugemist
Mis ripakil, see ära. Kempsust annab koju tarida näiteks potiharju või paberit või seepi. FOTO: Tairo Lutter

Söögikohtade pidajad tunnistavad, et kliendid pistavad sageli midagi kotti või taskusse, mõnikord on kahju päris suur.

Tellijale Tellijale

«Kohvikutest näppamine on moes,» ütles Tallinnas asuvate söögikohtade Ginger Cafe, Villa Thai ja Ingver juht Üllar Niitav. Eriti puudutab see probleem tema sõnul Lasnamäe kohvikut Ingver, kuhu satub kirevam rahvas ning kust kaob alatasa nuge, kahvleid, kohvilusikaid, soola- ja pipratoose. «Olen oma silmaga näinud, kuidas üks naisklient suhkrut kotti valas!» märkis Niitav.

Ka tema teistest söögikohtadest pannakse asju pihta, näiteks Villa Thai restoranist näpatakse enim nuge ja kahvleid. «Ühesõnaga varastatakse igasuguseid asju! Kõike, mida võtta annab, seda ka võetakse. Isegi WC-paberi rullid kaovad. Lihtsalt keset päeva muugitakse WC-paberi hoidja lahti ja pistetakse paberirull kotti,» lisas ta.

27.03.2015 30.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto