Sisukord
AK
Postimees
28.03.2015
Eesti Siin on aasta teatriauhinnad! Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Eesti lühiuudised Kõhklusliit üritab kokku leppida enne esmaspäeva Majandus Palo nõuab raudteejuhi lahkumist Välismaa Pilooti enam üksi jätta ei taheta Briti valimiskampaania sai avalöögi teledebatiga Ühes Prantsuse Alpide väikeses külas on suur lein Arvamus Kutsuge LA-Talving! Postimees 1930. aastal Ohtlik inimene Rahvuslike suurfilmide mees Päeva karikatuur Võõras mees raudteel Juhtkiri: õige hõlma ei hakka keegi Triin Tammert: Kuld kodutrepi all Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Jelena Skulskaja: kodumaa sündroom Patarei. Osa meie identiteedist Kultuur Siin on aasta teatriauhinnad! Nädala plaat. Edevuse mõnu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Suur eksperimentaator Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Sport Spordi lühiuudised 28.03 Epp Mäe U23 EMil hõbedal Kuulsaim «šveitslane» keeras Šveitsile selja Raio Piiroja: sul peab olema sisemine põlemine, kirg, armastus! Tarbija Söögikohast näppamine on moes Hantlivargus spordiklubis pole haruldane Hotellist varastati televiisor Lugejad varastavad töö juurest kõhklemata Valged laigud ja mustad augud sotsiaalsüsteemis Liikumispuudega Tom: ma ei tea, mis saab edasi AK Nädala plaat. Edevuse mõnu Rein Järlik: keegi ei teadnud, kui kaugel on vabadus Tagasivaade: Lennart Meri kohvikupaus Aja auk. Suur eksperimentaator Kuulsuse hallid varjundid Euroopa majandus elavneb Urmas Sõõrumaa pimedas ruumis Küsib lollide klubi Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Kuldne teatriaeg Patarei. Osa meie identiteedist Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Tere tulemast kuutõbilasse! Arter Ontlike inimeste restoran Tšilline ja kerge Arter soovitab Horoskoop Uusi ilutooteid Avatud meeltega Peruus Ehe multitalent Feliks Kark Susan Luitsalu: rohkem kassipilte! Kaspar Kiisk leidis kutsumuse juba varakult OKO pitsa on magus Pross on väike, aga tubli Filmikangelased meie kodudes NKVD ja avangardlik arhitektuur kohtuvad Uuralites Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuulsuse hallid varjundid

3 min lugemist
FOTO: SCANPIX
Tellijale Tellijale

Ma ütlesin proua Starrile, et kas ta suudab ette kujutada, et ma saan veel kuulsamaks, kui ma olen praegu? Ma ütlesin proua Starrile, et Rock’n’rolli Kuulsuste Halli residendiks nimetamine jätab mind tegelikult päris ükskõikseks, sest minu kuulsus elab fännide südames, mitte muuseumi kipskujus. Ma ütlesin proua Starrile, et ehkki ma olen olnud kuulus alates 18. augustist 1962, pole kuulsus mulle pähe löönud ja ma olen jäänud selleks, kes ma olin – lihtsaks Liverpooli poisiks. Ma tahtsin proua Starrile mainida veel mitut asja, aga proua Starr pani kübara pähe ja lahkus kodunt, öeldes, et ei jaksa enam seda Kuulsuste Halli juttu kuulata ja et ta läheb nüüd aianduslaadale.

Siirdusin riidekapi juurde ja takseerisin oma garderoobi kriitilise pilguga. Kui pidulik on pidulik tseremoonia, millega mind Kuulsuste Halli liikmeks pühitsetakse? Mis ma selga panen? Kas rendin smokingu? Või ilmun laenatud frakis? Orden tuleb ilmselt rinda panna, aga kus orden on? Võibolla peaks laskma mister Sullivanil õmmelda midagi ekstraordinaarset? Sellised küsimused ajavad pea valutama, kui sul on varuks kaks matustel käimise pintsakut ja ühed enam-vähem parajad viigipüksid.

27.03.2015 30.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto