Sisukord
Majandus
Tänane leht
28.03.2015
Eesti Siin on aasta teatriauhinnad! Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Eesti lühiuudised Tagakülg Eesti lühiuudised Kõhklusliit üritab kokku leppida enne esmaspäeva Majandus Palo nõuab raudteejuhi lahkumist Välismaa Pilooti enam üksi jätta ei taheta Briti valimiskampaania sai avalöögi teledebatiga Ühes Prantsuse Alpide väikeses külas on suur lein Arvamus Kutsuge LA-Talving! Postimees 1930. aastal Ohtlik inimene Rahvuslike suurfilmide mees Päeva karikatuur Võõras mees raudteel Juhtkiri: õige hõlma ei hakka keegi Triin Tammert: Kuld kodutrepi all Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Jelena Skulskaja: kodumaa sündroom Patarei. Osa meie identiteedist Kultuur Siin on aasta teatriauhinnad! Nädala plaat. Edevuse mõnu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Suur eksperimentaator Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Sport Spordi lühiuudised 28.03 Epp Mäe U23 EMil hõbedal Kuulsaim «šveitslane» keeras Šveitsile selja Raio Piiroja: sul peab olema sisemine põlemine, kirg, armastus! Tarbija Söögikohast näppamine on moes Hantlivargus spordiklubis pole haruldane Hotellist varastati televiisor Lugejad varastavad töö juurest kõhklemata Valged laigud ja mustad augud sotsiaalsüsteemis Liikumispuudega Tom: ma ei tea, mis saab edasi AK Nädala plaat. Edevuse mõnu Rein Järlik: keegi ei teadnud, kui kaugel on vabadus Tagasivaade: Lennart Meri kohvikupaus Aja auk. Suur eksperimentaator Kuulsuse hallid varjundid Euroopa majandus elavneb Urmas Sõõrumaa pimedas ruumis Küsib lollide klubi Mart Nutt: kas kurdid saavad oma riigi? Kuldne teatriaeg Patarei. Osa meie identiteedist Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby Tere tulemast kuutõbilasse! Arter Ontlike inimeste restoran Tšilline ja kerge Arter soovitab Horoskoop Uusi ilutooteid Avatud meeltega Peruus Ehe multitalent Feliks Kark Susan Luitsalu: rohkem kassipilte! Kaspar Kiisk leidis kutsumuse juba varakult OKO pitsa on magus Pross on väike, aga tubli Filmikangelased meie kodudes NKVD ja avangardlik arhitektuur kohtuvad Uuralites Meelelahutus Koomiks Sudoku

Palo nõuab raudteejuhi lahkumist

2 min lugemist
Eesti Raudtee juhatuse esimees Ahti Asmanni ametiauto Audi A6 Allroad. FOTO: Laura Oks / Õhtuleht

Eesti Raudtee juhatuse esimees Ahti Asmann esitas eile ootamatult lahkumisavalduse, sest majandusminister Urve Palo (SDE) pidas lubamatuks, et mees andis raudtee kütusekaardi abikaasa käsutusse.

Tellijale Tellijale

«Eeldan igalt riigi osalusega ettevõtte juhilt, et ta käitub seaduskuulekalt ja heaperemehelikult,» ütles Palo. «Ahti Asmann eksis selle põhimõtte vastu ja on esitanud lahkumisavalduse. Ma ei näe põhjust, miks nõukogu ei peaks seda rahuldama.»

Samas ei hoidnud minister raudteejuhi töö iseloomustamisel vaka all kiidusõnu. «Ahti Asmanni töö üheks oluliseks tulemuseks võib nimetada seda, et tema algatas sisekontrolli, mis tõi välja varasemad puudused Eesti Raudtee laoarvestuses,» lausus Palo. Segase laoarvestuse üks tagajärgi oli Äripäevas avaldatud süüdistus, justkui oleks ettevõttest kadunud kümne miljoni euro väärtuses rööpaid.

27.03.2015 30.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto