T, 5.12.2023

Horoskoop

Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JÄÄR Elu toetavad asjad hakkavad sinu elus jõudsamalt kasvama ja elu takistavad kahanema. Loogika ja intuitsiooni segul põhinevad algatused on eriti võimsad.

SÕNN Kui isiklik elu on seni mõnevõrra vussis olnud, siis nüüd leiad probleemidele lahenduse. Saatus soosib nii sind kui ka sinu partnerit ning pühendute teineteisele rohkem.

KAKSIKUD Oled nüüd õnneplaneet Jupiteri soosik ja kaob kõik, mis varem oli takistuseks. Mõne asjaga tasuks siiski olla ettevaatlik, et sa suures õnnes vinti üle ei keeraks.

VÄHK Oled suure kiusatuse ees, kuid samas tead, et see sisaldab riski. Ära astu kohe samme koos nendega, keda sa tegelikult ei tunne.

LÕVI Sa ei lase end kõigutada ei avalikust ega varjatud konkurentsist. Sirge seljaga astud ikka oma teed, sest tead oma eesmärki. Takistused on sulle kui hane selga vesi.

NEITSI Oled saanud kogemuse ega lase end enam heidutada igasugustest virvatuledest ega lehtsabadest. Armastus ja karjäär tasuks lahus hoida.

KAALUD Kui oled tegutsemisinnu kaotanud, siis nüüd saad selle tagasi. Oled nõus tegelema ka millegi sellisega, mida varem nõmedaks pidasid.

SKORPION Kui suhe töötab, ära hakka seda inimkatsetega lõhkuma, sest tagajärjed võivad olla kurvad. Pigem lase suhtel olla selles seisus, nagu see on.

AMBUR Kontrolli, kellele mida räägid, sest praegu ei ole kõik nii, nagu paistab. Sinu lähikonnas võib olla üsna mitu reeturit, kes kannavad aususe maski.

KALJUKITS Avastad enda kõrvalt järsku sugulashinge ning tunnete, et saate ilma igasuguse valehäbita oma mõtteid ja tundeid teineteisega jagada. See on imeline tunne.

VEEVALAJA Saadad endast välja positiivse signaali ja sellega tõmbad ligi midagi, mida sa varem kogenud ei ole. See ei ole see, mida ootasid, vaid midagi veelgi paremat.

KALAD Oled kellestki lahku kasvanud ja see võib teha valu. Tead, et parim viis sellest ülesaamiseks on edasi liikuda ja lasta ka temal edasi liikuda.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles