Sisukord
Eesti
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Elu toetavad asjad hakkavad sinu elus jõudsamalt kasvama ja elu takistavad kahanema. Loogika ja intuitsiooni segul põhinevad algatused on eriti võimsad.

SÕNN Kui isiklik elu on seni mõnevõrra vussis olnud, siis nüüd leiad probleemidele lahenduse. Saatus soosib nii sind kui ka sinu partnerit ning pühendute teineteisele rohkem.

KAKSIKUD Oled nüüd õnneplaneet Jupiteri soosik ja kaob kõik, mis varem oli takistuseks. Mõne asjaga tasuks siiski olla ettevaatlik, et sa suures õnnes vinti üle ei keeraks.

VÄHK Oled suure kiusatuse ees, kuid samas tead, et see sisaldab riski. Ära astu kohe samme koos nendega, keda sa tegelikult ei tunne.

LÕVI Sa ei lase end kõigutada ei avalikust ega varjatud konkurentsist. Sirge seljaga astud ikka oma teed, sest tead oma eesmärki. Takistused on sulle kui hane selga vesi.

NEITSI Oled saanud kogemuse ega lase end enam heidutada igasugustest virvatuledest ega lehtsabadest. Armastus ja karjäär tasuks lahus hoida.

KAALUD Kui oled tegutsemisinnu kaotanud, siis nüüd saad selle tagasi. Oled nõus tegelema ka millegi sellisega, mida varem nõmedaks pidasid.

SKORPION Kui suhe töötab, ära hakka seda inimkatsetega lõhkuma, sest tagajärjed võivad olla kurvad. Pigem lase suhtel olla selles seisus, nagu see on.

AMBUR Kontrolli, kellele mida räägid, sest praegu ei ole kõik nii, nagu paistab. Sinu lähikonnas võib olla üsna mitu reeturit, kes kannavad aususe maski.

KALJUKITS Avastad enda kõrvalt järsku sugulashinge ning tunnete, et saate ilma igasuguse valehäbita oma mõtteid ja tundeid teineteisega jagada. See on imeline tunne.

VEEVALAJA Saadad endast välja positiivse signaali ja sellega tõmbad ligi midagi, mida sa varem kogenud ei ole. See ei ole see, mida ootasid, vaid midagi veelgi paremat.

KALAD Oled kellestki lahku kasvanud ja see võib teha valu. Tead, et parim viis sellest ülesaamiseks on edasi liikuda ja lasta ka temal edasi liikuda.

Seotud lood
    28.03.2015 31.03.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto