Sisukord
Uudised
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil

3 min lugemist
Tartu Airsofti lahing Raadi lennuväljal (pildil reporter Jaan Olmaru). FOTO: KALEV SAAR/PM/SCANPIX BALTICS

«Kui pihta saada, tõstad käed ja relva üles ning kõnnid tagasi oma alasse ning sind saavad päästa ainult kaks meest korraga,» loeb Eston meile sõnad peale ja jagab mehed kahte rühma. Neljateistkümnest seitse liiguvad seejärel vana sõjaväehoone teise otsa.

Tellijale

Vaadates oma laigulisi rühmakaaslasi, kelle varustus paistab äärmiselt professionaalne, tunnen end oma üksiku automaadiga üsna kehvasti. Meestel on kiivrid, rakmed, kuulivestid, põlvekaitsmed, varusalved, laigulised vormid ja muidugi võimsad automaadid.

Ilmselt on targem hoida end alguses teiste seljataha ja mitte trügida eesliinile. Kontrollin veel kord üle, et lõuakaitsme ja prillide vahele ei jääks ühtegi ava, kust valus plastkuul läbi võiks lipsata.

28.03.2015 31.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto