Sisukord
Uudised
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata

3 min lugemist
Variku kooli näitering Karvased ja Sulelised. Esiplaanil võõrasema Keidi Kaasik ning IT-poisid, kelle võõrasema üle kavaldas. Tagaplaanil Lumivalgeke Gerilin Kõrgesaar. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Möödunud reedel jagati Eesti teatri aastaauhindu. Rahvusvahelist teatripäeva tähistasid ka veidi nooremad teatrisõbrad ja seda juba 21. korda Tartu näitemängude päevadega, kus vaatajad said osa nii lõbusatest fantaasianäidenditest kui ka teatriklassikast. 

Tellijale

Variku kooli 5. klassi trupp osales teatrifestivalil esimest korda ning koguni 26 inimesega.  Õpilased said möödunud sügisel kehalise kasvatuse tunnis ülesande lavastada kehakeeles «Lumivalgeke». Kuna valmis väga kaasahaarav tükk, otsustatigi see kirjutada tänapäevasemaks ja näitemängude päevadel üles astuda.

Nädalavahetusel said vaatajad osa 21. sajandi Lumivalgekesest, kellel oli küll kuri võõrasema, kuid ta polnud õel Lumivalgekese ilu pärast, vaid teda häiris, et viimane on saanud oma selfile Facebookis rohkem «laike» kui tema.

Selguski, et Lumivalgeke oli sotsiaalmeedias väga populaarne ja seetõttu püüdis kuri võõrasema iga hinna eest oma tütrelt varastada iPhone’i, et Lumivalgeke ei saaks rohkem selfisid teha. Nagu ikka, päästis olukorra prints.

28.03.2015 31.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto