Sisukord
Uudised
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi

2 min lugemist
Meeta Haldre meelest on elus kõige tähtsam asi armastus. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Tartu Salemi koguduse jumalateenistuse lõpuminutid tekitasid eile rahva hulgas väikese kahina.

Tellijale

Kuna koguduse kauaaegne liige Meeta Haldre tähistab 3. aprillil 100. sünnipäeva, paluti ka temal koos kõikide teiste koguduse sünnipäevalastega kirikusaali ette astuda.

Meeta Haldre istus üsna viimases reas. Tema kõrval oli Liidia Saul, kel on  samuti sünnipäev tulemas, ning Eelika Remmel, kes on pastor Meego Remmeli abikaasa.

Meeta Haldre tõusis püsti ja seisis väga sirgelt. Liidia Saul ja Eelika Remmel tõusid ka ja olid juubilarile kõndimise ajal natuke toeks.

Pidulike sõnade ja õnnesoovide jagamine terve koguduse ees kestis veerand tundi või rohkemgi. Meeta Haldre seisis sirgelt, võttis lilled ja kaardid vastu, naeratas ja tänas.

28.03.2015 31.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto