Sisukord
Sport
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem

3 min lugemist
2015. aasta Tallinn Open FOTO: Tairo Lutter

Eesti maadlus elab hästi – Heiki Nabi on kolm aastat järjest võitnud tiitlivõistluste medali ning Ardo Arusaar ja Epp Mäe on heal päeval võimelised samaks. Võimekat järelkasvu pole neile samas juba aastaid tulnud ja 16-aastase andeka Denis Bolunovi küpsemiseni läheb veel aega.

Samas medalit pole noorte tiitlivõistlustel ette näidata ka temal ja seni on ta maadlusringkondades laineid löönud vaid Eesti-siseselt, sest Bolunov on tulnud juba kahekordseks Eesti meistriks, viimati kuu aega tagasi Tartus –66 kg klassis. Tõsi, kadettide hulgas on tal väärismetalli võimalik koguda ka veel sel aastal. Oma vanuses on maailma ja Euroopa mõistes korralikul keskmisel tasemel ka 19-aastane Anastassia Krasnova, kelle eelmisel nädalal saavutatud U23 EMi (–55 kg) viiendat kohta võib lugeda isegi väikeseks üllatuseks.

Tellijale Tellijale

Kahjuks on pärast neid pilt oluliselt tumedam. Kui Krasnova välja arvata, on teised juunioride tiitlivõistlustele saadetud maadlejad toonud koju kohti, mis asuvad tabeli lõpus. Et Bolunov on nii noor, ei saa teda veel kindlaks tegijaks pidada. Sest nagu näitab ajalugu, tuleb täiskasvanute seas edu väga raskelt kätte.

28.03.2015 31.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto