Sisukord
Arvamus
Postimees
30.03.2015
Eesti Horoskoop Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Küsitletud sooviksid presidendina näha Savisaart või Kallast Riigi peaprokuröri seisukoht Tagakülg Eesti lühiuudised Erakonnad tegid võimukõnelustel ponnistusi Türgi turismireisil hukkus Eesti naine Politsei tahab uurimist väärivaid kuritegusid valida Majandus Odavlennufirma üritab rohkem meeldida Arvamus Märt Põder: vaadeldamatu e-hääletus pole usaldusväärne Postimees 1936. aastal: Balti riikide julgeolek Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat Lugeja kiri: mõistust haldusreformimisel Argo Ideon: poliitik ja tema köök Riho Tapfer: vastukaja Airi Värniku artiklile «Ettevaatust — tablett» Garri Raagmaa: haldusreform!? Kas nüüd ometi? Juhtkiri: uus riigikogu — koalitsiooni oodates Sport Spordi lühiuudised Maadluse tagala on tippude järel arvatust tühjem Ferrari ja Vettel on tagasi Tasemevahe ja puuduv teravus Selveril ja TTÜ-l on selg vastu seina Tallinn Tallinn saab tänavu juurde üle kuue kilomeetri rattateid Tallinna lühiuudised Tarbija Tolmune arvuti võib tekitada hiigelarve Kosmeetikaturgu ootab ees korrastamine Tartu Linn otsib Peeter Põllu platsile nime Neli kooli osalevad doonorivõistlusel Lahtise bussiukse eest ähvardab Sebet trahv Õpilased lasid teatrilaval fantaasial lennata Meeta Haldre võttis vastu varaseid õnnitlusi Tartut kaisutasid Daugulli aiad Airsoft nõuab profisõduri oskusi Reportaaž: «Langesin» lahingu esimesel minutil Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Lugeja kiri: tänavate korrastamine ei paista linnavalitsust huvitavat

1 min lugemist

Tolmuga võitlemise esimene abinõu on teede ja tänavate korrastamine ja parkimise korra loomine. Vähemalt pealinnas see linnavalitsust ei huvita.

Tellijale

Miks ma nii väidan? Mõned näited enda elukoha liikumistrajektoorilt. Tondi raudteeülesõidu vahetus läheduses on isetegevuslikud parklad. Kümned autod tassivad mulda laiali. Eelmisel aastal remonditi suure kisa ja käraga jupike Kotka tänavat. Paljudes kohtades jäeti äärekivid paigaldamata ja asfalt läheb otse üle mullaks.

Autojuhtide jaoks tähendab see rohelist tuld ja pargitakse rahumeeli porimülkas. Kinnistu 3b juurde haljasalale on tekkinud isetegevuslik (?) parkla. Mullale. Sealsamas kõrval pargivad autod jälle mullal. Favora tankla kõrval Tondi ja Pärnu mnt ristil on terve haljasala autosid täis. Jne jne.

28.03.2015 31.03.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto