Sisukord
Eesti
Postimees
02.04.2015
Eesti Horoskoop Mälumäng Palju õnne Dilbert Koolitulistaja protsess kuulutati kinniseks Male Eesti lühiuudised Altkäemaksus kahtlustatav töötab oma kohal edasi 0204esikas Mart Juure uus raamat uurib peaministri seiklusi Kolmekesi präänikumaalt – kas lõpuks tulevad? Elektrilevi surub tarbijatele uusi arvesteid peale Infoturbeekspert: õpetaja paneks sellise legendi kokku küll Ülikooli rektor nimetab teaduri tegu uskumatuks sigaduseks Ametnikud himustavad kontrolli rektorivalimiste üle Majandus Majanduse lühiuudised Venemaa majandus toibub šokist Välismaa Lapspruut musta lesena kohtu all Eesti osalusel aidatakse noorelt abiellunud jeemenlannad kooli tagasi Arvamus Postimees 1932. aastal: inimesed läksid aprillinaljade õnge Ahto Lobjakas: kes on Eesti poliitikas hädavaresed? Lugeja kiri: Riigi Kinnisvara – vastamata küsimused Päeva karikatuur Juhtkiri: «uskumatu sigadus» on kohane hinnang Indrek Allmann: jaburhanked saastavad Eesti avalikku ruumi Andrus Karnau: mida järeldada sellest, et Eesti Raudtee juht edasi tegutseb? Kultuur Jaanus Samma esitles nõukogude geielust rääkivat biennaaliprojekti Kui film püüab tabada tabamatut, sünnib «Impromptu» Sport Spordi lühiuudised Patrail peaaegu mänguvalmis Rock läheb Leedus ajalugu muutma Õed Kullerkannud – USA kaudu Euroopasse profiks Tallinn Linn kustutas tuntud tänavakunstniku pildi Tallinna loomade hoiupaiga hange nurjus Valimiste eel 14 000 euro eest kommi Tarbija Teralisest kohupiimast saab parima pasha Kui palju maksavad lihavõtete eel munad? Tartu Arhitekt pühendus värvidele Tammeka püüab südikalt punkte Valgete munade menupäevad Raudne armastus mässib mehed võrku Linnabuss sõidab augustist ka Vahile Muuseum otsib direktorit Kulturismivõistlus üllatab osalejate hulgaga Tume pangahoone Tartu kesklinnas saab heleda naabri Kaks tartlast püüavad superstaari tiitlit Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Enesetunne paraneb, kuna mingi vana asi mureneb ja nihkub eest. Maailm ei paista enam paik, kus peab kogu aega lahingut pidama.

SÕNN Keegi vajab just sinu hoolt ja hoolimist ning oled valmis seda talle andma. Sa ei näe end heategijana, vaid pigem kellenagi, kes on õige inimene.

KAKSIKUD Tunned aina sagedamini liblikaid kõhus. Seda ei pruugi tekitada üks konkreetne persoon, vaid pigem on neid mitu. Naudid enda ümber olevaid erinevaid karaktereid.

VÄHK Heade uudiste aeg, ja seda eriti kodus. See, mis varem paistis võimatuna, saab tänu sinu rahulikuks jäämisele ja enesekindlusele teoks.

LÕVI Hing lausa rõkkab rõõmust, sest sind on kuninglikule pjedestaalile tagasi asetatud. Kui varem käisid kellegi nägelemised ja kiiksud sulle närvidele, siis nüüd oled neist kaugel.

NEITSI Saad kellegi tegevuse tegelike motiivide jälile ja see võib sind üllatada. Arvasid sellest isikust ühte, aga ta on hoopis keegi teine. Võimalik, et tema arvas seda ka sinu kohta.

KAALUD Osas asjades tõmbad end koomale, teistes aga laotad laiali. Viimast naudid rohkem. Kui mingi asi ei liigu edasi, siis hakkad takistusi otsima ja eemaldama.

SKORPION Kriisid panevad arenema. Vaatad tagasi ja näed, et veel paari kuu eest olid hoopis teine inimene. Sa ei tea veel, kes sulle homme peeglist vastu vaatab.

AMBUR Rahuloluks on põhjust, kuid ära loorberitele puhkama jää, sest veel on väga palju teha. Kui vajad uut toetajat, siis esitle end võimalikult atraktiivselt.

KALJUKITS Oled intiimsete hetkede keskel ja saad sind hellitavatelt inimestelt energiat. Partneri külge võid aga lausa kleepuda ning lahti mitte lasta, enne kui tunned, et on õige aeg.

VEEVALAJA Tunned kutset tundmatu poole, kuid kohe ummisjalu sa siiski jooksma ei hakka. Säilitad mingi reaalsustaju isegi siis, kui liigud õnneuimas.

KALAD Tahad tänada isikut, kes aitas sind punkti, kus sa praegu oled. Ilma temata oleksid veel kuskil, kus sa enam olla ei tahaks. Vabaned tänu sellele mingist suhtest.

Seotud lood
    01.04.2015 03.04.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto