Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.04.2015
Eesti Mälumäng Reportaaž: Eston Kohvri kaheksa meetrit eesti keeles Dilbert Horoskoop Male Palju õnne Õnnelike kanade linlik elu Tagakülg Kinnine protsess tähendab erilisi nõudeid Eesti lühiuudised 0404esikas Fred, come to bed* Riigi südametunnistus Välismaa Läänekristlased meenutasid Kristuse kannatusi Lääne leppimine Iraaniga sõltub Teherani järgmistest sammudest Arvamus Päeva karikatuur Postimees 1894. aastal Keelevahetuse luule Madisoni madin Riigi südametunnistus Fred, come to bed* Juhtkiri: kas uus nädal toob meile kõhklusliidu? Rein Veidemann: vaikne laupäev John Lucas: jumalateotus Ülo Pikkov: 0,4 protsenti ööpäevas ehk Euroopa naarits ja eesti kultuur Abdul Turay: Vene laine Kultuur Emotsionaalne meistriteos Mida arvab Postimehe žürii filmist «Impromptu»? Aja auk. Marvini surm Kaka teeb karnevali Luulehetk – hetk luules Kass kalkarit ravimas Isetu isekus Keelevahetuse luule Minu sõber Victor Bâton Näha nähtamatut, kuulda kuulmatut, olla ise Sport Spordi lühiuudised Kalevi suur küsimus: kuidas asendada liidrit ja hoida vormi? Ajalugu ei muudetud, medalit ei saadud Materjaliga ongi praegu kehvasti Tarbija Õnnelike kanade linlik elu Antidepressant pole õnnetablett AK Analoogkosmosemeloodiad Emotsionaalne meistriteos Olme võidab ulmet Mida arvab Postimehe žürii filmist «Impromptu»? Aja auk. Marvini surm Nädala plaat. Haigemajast tagasi Minu sõber Victor Bâton John Lucas: jumalateotus Urmas Sõõrumaa teist nädalat pimedas toas Koduliigas tehti ajalugu Uued faktid munapühadest Kuidas tähistate munapühi? Ülo Pikkov: 0,4 protsenti ööpäevas ehk Euroopa naarits ja eesti kultuur Hiina küünitab üle müüri Räpp, mis pole kräpp Isetu isekus Ai-ai-ai-ai-tuline Kass kalkarit ravimas Sofi Oksanen: kuidas võltsitakse ajalugu Näha nähtamatut, kuulda kuulmatut, olla ise Arter Kuldaja hetked Vanadus pole argpüksidele Toidu-uudiseid Nagu vanaema Salme juures Horoskoop Rohelise sireeni lummus Kevadiselt roheline pastaroog Teeme kodus lihased mõnusaks! Kuhu soovitavad moeinimesed moereisile minna? Peep Talving, sadade elupäästja Kümme alustab, võidab üksainus Kellahelinal läbi Siberi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Võid praegu uute asjadega halvasti kohaneda, sest sinu mõtted on haaratud vanadest asjadest. Sind on pikka aega piinanud üks saladus ja nüüd tahad selle lõplikult lahti harutada.

SÕNN Sind huvitavad üldelulised, kuid samas sügavad teemad. Liigud aina enam idamaistel radadel. Uued kogemused saabuvad siis, kui oled nendeks valmis.

KAKSIKUD Ära juurdle liiga palju selle üle, mis seda väärt ei ole. Lase oma vahedal mõistusel lennata ja kõik, mida vaid soovid, tuleb ise sinu juurde.

VÄHK Kellegi sõnavaht ja emotsionaalne vaht ajab sind närvi. Tahad, et see isik sinust niikaua eemale hoiaks, kui ta on uuesti rahulik ja tasakaalus.

LÕVI Korralda üks romantiline õhtu, mis jääb nii sulle kui ka partnerile pikaks ajaks meelde. Sellest võite tuge saada siis, kui mingid jamad hakkavad teerulliga teist üle sõitma.

NEITSI Pingutad nüüd halle ajurakke nii nagu seda teeks Hercule Poirot. Pead seda tegema, sest sinu elus võib ette tulla kriminaalse maiguga asi.

KAALUD Elumuutustele tuleks reageerida paindlikult, sest mitte mingi asi ei ole seda väärt, et end viimse piirini üles kruvida. Muutus on mitmepalgeline, selles on nii head kui ka halba.

SKORPION Hoia silmad lahti, sest kellegi suunamuutus võib ka sinu kaasa kiskuda. Eriti veel siis, kui oled oma tavapärasest keskkonnast väga tüdinenud.

AMBUR Raha sissevool võib sinus tekitada eufoorilise tunde. Sa ei pruugi olla miljardär, kuid võid käituda selliselt. Mida jõukamana end tunned, seda enam raha hakkab tulema.

KALJUKITS Oled kiire, osav ja otsekohene, kuid neid omadusi ei pruugita praegu hinnata. Põhjuseks võib olla see, et lähiring on millegipärast enesekesksemaks muutunud.

VEEVALAJA Seni sulle edu toonud asjad on hakanud kas lagunema või kokku kuivama. Suhetes võib ette tulla emotsionaalseid purskeid.

KALAD Koged, katsetad ja tunnetad. Kogu elu on uute asjade õppimine ning õpid hea meelega. Kui üks asi läheb aia taha, siis ülejäänud ei pruugi minna.

Seotud lood
    03.04.2015 06.04.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto