P, 26.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Võid praegu uute asjadega halvasti kohaneda, sest sinu mõtted on haaratud vanadest asjadest. Sind on pikka aega piinanud üks saladus ja nüüd tahad selle lõplikult lahti harutada.

SÕNN Sind huvitavad üldelulised, kuid samas sügavad teemad. Liigud aina enam idamaistel radadel. Uued kogemused saabuvad siis, kui oled nendeks valmis.

KAKSIKUD Ära juurdle liiga palju selle üle, mis seda väärt ei ole. Lase oma vahedal mõistusel lennata ja kõik, mida vaid soovid, tuleb ise sinu juurde.

VÄHK Kellegi sõnavaht ja emotsionaalne vaht ajab sind närvi. Tahad, et see isik sinust niikaua eemale hoiaks, kui ta on uuesti rahulik ja tasakaalus.

LÕVI Korralda üks romantiline õhtu, mis jääb nii sulle kui ka partnerile pikaks ajaks meelde. Sellest võite tuge saada siis, kui mingid jamad hakkavad teerulliga teist üle sõitma.

NEITSI Pingutad nüüd halle ajurakke nii nagu seda teeks Hercule Poirot. Pead seda tegema, sest sinu elus võib ette tulla kriminaalse maiguga asi.

KAALUD Elumuutustele tuleks reageerida paindlikult, sest mitte mingi asi ei ole seda väärt, et end viimse piirini üles kruvida. Muutus on mitmepalgeline, selles on nii head kui ka halba.

SKORPION Hoia silmad lahti, sest kellegi suunamuutus võib ka sinu kaasa kiskuda. Eriti veel siis, kui oled oma tavapärasest keskkonnast väga tüdinenud.

AMBUR Raha sissevool võib sinus tekitada eufoorilise tunde. Sa ei pruugi olla miljardär, kuid võid käituda selliselt. Mida jõukamana end tunned, seda enam raha hakkab tulema.

KALJUKITS Oled kiire, osav ja otsekohene, kuid neid omadusi ei pruugita praegu hinnata. Põhjuseks võib olla see, et lähiring on millegipärast enesekesksemaks muutunud.

VEEVALAJA Seni sulle edu toonud asjad on hakanud kas lagunema või kokku kuivama. Suhetes võib ette tulla emotsionaalseid purskeid.

KALAD Koged, katsetad ja tunnetad. Kogu elu on uute asjade õppimine ning õpid hea meelega. Kui üks asi läheb aia taha, siis ülejäänud ei pruugi minna.

Tagasi üles