Sisukord
Eesti
Postimees
06.04.2015
Eesti Kõige kallima hinna maksis riigikogu koha eest IRL Mälumäng Palju õnne Dilbert Horoskoop Tagakülg Male 0604esikas Eesti tudeng sarnaneb Põhjala üliõpilasega Kõpu vald peatab reisi ajaks kogu töö Ametniku soovitus: lahutage, või pruut kaotab dokumendid Soome ajalehe hüüdnimekonkurss ärritas eestlasi Eesti lühiuudised Ülestõusmispühad tõid rõõmu kõigile Võimuliidu tõetund saabub täna-homme Vanglarulett ajaga – jalg amputeeritakse või mitte Majandus Nõrk euro on meile pigem kasulik Margus Linnamäest sai ASi Eesti Meedia enamusosanik Õliühingu juht: kõrgem hind viib kliendid naabrite juurde Antti Moppel: suurem maksumäär paneb mängurid riskima Tesla müük kasvas esimeses kvartalis üle 50 protsendi UP Invest omandab täiendavad 20 protsenti AS Eesti Meediast Aktsiisitõus uputab Eesti musta kütusesse Arvamus Postimees 1933. aastal: 79 inimohvrit «Akroni» hukkumisel. Artur Mas: demokraatia võidab! Vastukaja: ​polüfarmakoteraapiast Juhtkiri: e-hääletust saab edasi arendada Aarne Seppel: mis rahvas see on? Päeva karikatuur Taavi Minnik: Vene karu pingutab tuumamuskleid Anto Veldre: Eesti riigi kolm kullakoormat Kultuur Parmasto keemilised reaktsioonid jätkuvad Sport Jeets ja Toom nautisid keerukust Koduses liigas selgusid veerandfinaalpaarid Spordi lühiuudised Vägevad võidud, mis sünnitavad uusi võite Flora sai magusa, Kalju valusa võidu Astanal tuleb võidelda sotsioloogidega 31 tundi merel tasus end ära Tarbija Nõrk euro on meile pigem kasulik Eestis pole põhjust pudelivett juua Tartu Pereklubi pakub tegevust nii vanematele kui ka lastele Lutsu kodus käis pojapoeg Ivar Põllu: kultuuriasutuse puhul ei pruugi kasvamine mõistlik olla Ruumikitsikuses eriline kool kavandab endale uut maja Tammeka nõelas Infonetti võitlusliku viigiga Paisul põrkuvad riigi ja kohalike huvid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eesti tudeng sarnaneb Põhjala üliõpilasega

5 min lugemist
Hanna Tiits oma kaheaastase poja Georgiga. FOTO: Liis Treimann

Eesti üliõpilased on vanemad kui enamikus Euroopa riikides, õpivad kaua, töötavad õpingute kõrvalt, neil on juba lapsed, elavad iseseisvalt, vanematest lahus, näitas 30 Euroopa riigi üliõpilaste uuring Eurostudent.

Tellijale Tellijale

Möödunud kevadel seitse aastat kestnud õpingud lõpetanud 28-aastane Hanna Tiits on pea igas mõttes olnud tüüpiline Eesti üliõpilane: iseseisev, eesmärgipärane, õppinud kaua.

Pärast keskkooli astus naine ülikooli, hakkas kohe ka iseseisvalt elama ning asus juba teisel semestril õpingute kõrvalt tööle. Esimestel kuudel töötas ta poole kohaga, aga siis juba täiskohaga ja seda oma erialaga, infoteadusega sobival alal. Pidevat rahalist toetust ei ole ta oma vanematelt saanud, küll aga riigilt heade tulemuste eest õppetoetust.

04.04.2015 07.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto