R, 27.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Pead leppima tõsiasjaga, et vana on kadunud ja olukord muutunud. Natuke kaalumist ja sa märkad, et tegelikult naudid ootamatut vabanemist.

SÕNN Oskad muljet avaldada, ja see ei jää märkamata ka neil, kes on sul karjäärialaselt silma peal hoidnud. Oled oma uute ideedega nagu sõõm värsket õhku.

KAKSIKUD Sa ei saa aru, miks peab kogu aeg liigselt rabelema. Tahad jalga lasta, kuna õhkkond on muutunud närviliseks. Otsi üles suhteauk, mis lasebki sul mõneks ajaks kaduda.

VÄHK Vaevud armastuse ja suhte nimel uuesti pingutama. Teed mingi algatuse, et sulle kõige tähtsam suhe oleks mitmekesisem ja romantilisem.

LÕVI Nüüd on aeg jääda selle juurde, mis on vaid sulle omane, ja oma asju ajada. Kuigi sulle meeldib rambivalguses olla, oleks nüüd aeg pisut tagasi tõmbuda.

NEITSI Lähed päevale vastu seisukohaga, et kõigest on võimalik õppida. Mitte ainult halvast ja vigadest, vaid ka sellest, mis teeb meele heaks ja tekitab õnnetunde.

KAALUD Kui väsimus ja tüdimus ründab, siis tasuks enda piiridesse tagasi tõmmata. Rahune, siis näed olukordi ja neis olevaid inimesi selgemalt.

SKORPION Kui oled onupojapoliitika kolmnurgas, siis jää rahulikuks. Keegi võib sinu teele raudnaelu puistata, kuid sa ei pea sellepärast rahulikkust ja huumorimeelt kaotama.

AMBUR Võimalik, et pead kasutama põgenemistaktikat ja ühest kriitilisest olukorrast võimalikult kiiresti eemalduma. Ole mänguline, nii lahendub kõik.

KALJUKITS Näitad korraga üles emotsionaalset küpsust ja lapsemeelsust. Kellegi tunded lähevad sulle varasemast rohkem korda. Tead, kes oled ja oled selle üle väga uhke.

VEEVALAJA Hinges võib tekkida segadus, sest mingid jamad eelmise aasta sõidavad uuesti sisse. Miks inimesed ei suuda oma elu elada ja tahavad ka sinu oma suunata?

KALAD Maailm pakub head ja paremat just siis, kui seda enim vajad. Kui varem võisid arvata, et oled valel teel, siis nüüd tead, et oled õigel.

Tagasi üles