Sisukord
Eesti
Tänane leht
07.04.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Hiiu kandi linnukesed said uued pesakastid Vitsaga ehk veab läbi Eestlaste ujumisoskus pole elu päästmiseks piisav Mida kõike uus valitsus lubab teha? Majandus Majanduse lühiuudised EKI: majanduse olukord on rahuldav Berlusconi sai Eesti sauna Välismaa Välismaa lühiuudised Keenia verepulma õudused jätkusid eile Nairobi surnukuuris Noorel Tsarnajevil on muljetavaldav fänniklubi Bostoni pommirünnakus süüdistatava süüd usub ka tema kaitsja Arvamus Kõva sõna Andres Kõnno: kuidas rääkida inforuumist? Peep Peterson: taastame haigushüvitise esimesest päevast Postimees 1910. aastal Argo Ideon: käiguvahetus Juhtkiri: uus valitsus, uued väljakutsed Imbi Paju: rahvuse pilkamine pole huumor (1) Martti Puukko: Soome järgmine peaminister on miljonär, aga kas teame temast veel midagi? Kultuur Mihkel Raud, Ilmar Raag, Aita Kivi ja Heili Sibrits otsivad uut Eesti lugu Sport Kindlad soosikud ja autsaiderid Spordi lühiuudised Absurdsed ideed põnevuse suurendamiseks Tarbija California vaatab Tesla ostusoodustused üle Enesekaitse internetis Toyota RAV4 saab hübriidjõuallika Tartu Möku kolib Rüütli tänavalt ära Toidupank hakkab toiduabi jagama neljapäeval Rocki treenerid: meeskonnas oli potentsiaali rohkemaks Ohvrilt leitud DNA heidab süüalusele varju Omanikud kavandavad Karu platsile ärihoonet Otepää hakkab tähistama oma 900. ja Tartu 1000. aastapäeva Mis toimus Otepääl 1116. aastal? Jutustab Tarbata linnuse pealiku onupoeg Meeme (1004–1030) Jutustab Otepää linnuse manatark Manivald (1061–1116) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Pead leppima tõsiasjaga, et vana on kadunud ja olukord muutunud. Natuke kaalumist ja sa märkad, et tegelikult naudid ootamatut vabanemist.

SÕNN Oskad muljet avaldada, ja see ei jää märkamata ka neil, kes on sul karjäärialaselt silma peal hoidnud. Oled oma uute ideedega nagu sõõm värsket õhku.

KAKSIKUD Sa ei saa aru, miks peab kogu aeg liigselt rabelema. Tahad jalga lasta, kuna õhkkond on muutunud närviliseks. Otsi üles suhteauk, mis lasebki sul mõneks ajaks kaduda.

VÄHK Vaevud armastuse ja suhte nimel uuesti pingutama. Teed mingi algatuse, et sulle kõige tähtsam suhe oleks mitmekesisem ja romantilisem.

LÕVI Nüüd on aeg jääda selle juurde, mis on vaid sulle omane, ja oma asju ajada. Kuigi sulle meeldib rambivalguses olla, oleks nüüd aeg pisut tagasi tõmbuda.

NEITSI Lähed päevale vastu seisukohaga, et kõigest on võimalik õppida. Mitte ainult halvast ja vigadest, vaid ka sellest, mis teeb meele heaks ja tekitab õnnetunde.

KAALUD Kui väsimus ja tüdimus ründab, siis tasuks enda piiridesse tagasi tõmmata. Rahune, siis näed olukordi ja neis olevaid inimesi selgemalt.

SKORPION Kui oled onupojapoliitika kolmnurgas, siis jää rahulikuks. Keegi võib sinu teele raudnaelu puistata, kuid sa ei pea sellepärast rahulikkust ja huumorimeelt kaotama.

AMBUR Võimalik, et pead kasutama põgenemistaktikat ja ühest kriitilisest olukorrast võimalikult kiiresti eemalduma. Ole mänguline, nii lahendub kõik.

KALJUKITS Näitad korraga üles emotsionaalset küpsust ja lapsemeelsust. Kellegi tunded lähevad sulle varasemast rohkem korda. Tead, kes oled ja oled selle üle väga uhke.

VEEVALAJA Hinges võib tekkida segadus, sest mingid jamad eelmise aasta sõidavad uuesti sisse. Miks inimesed ei suuda oma elu elada ja tahavad ka sinu oma suunata?

KALAD Maailm pakub head ja paremat just siis, kui seda enim vajad. Kui varem võisid arvata, et oled valel teel, siis nüüd tead, et oled õigel.

Seotud lood
    06.04.2015 08.04.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto