Sisukord
Sport
Tänane leht
07.04.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Hiiu kandi linnukesed said uued pesakastid Vitsaga ehk veab läbi Eestlaste ujumisoskus pole elu päästmiseks piisav Mida kõike uus valitsus lubab teha? Majandus Majanduse lühiuudised EKI: majanduse olukord on rahuldav Berlusconi sai Eesti sauna Välismaa Välismaa lühiuudised Keenia verepulma õudused jätkusid eile Nairobi surnukuuris Noorel Tsarnajevil on muljetavaldav fänniklubi Bostoni pommirünnakus süüdistatava süüd usub ka tema kaitsja Arvamus Kõva sõna Andres Kõnno: kuidas rääkida inforuumist? Peep Peterson: taastame haigushüvitise esimesest päevast Postimees 1910. aastal Argo Ideon: käiguvahetus Juhtkiri: uus valitsus, uued väljakutsed Imbi Paju: rahvuse pilkamine pole huumor (1) Martti Puukko: Soome järgmine peaminister on miljonär, aga kas teame temast veel midagi? Kultuur Mihkel Raud, Ilmar Raag, Aita Kivi ja Heili Sibrits otsivad uut Eesti lugu Sport Kindlad soosikud ja autsaiderid Spordi lühiuudised Absurdsed ideed põnevuse suurendamiseks Tarbija California vaatab Tesla ostusoodustused üle Enesekaitse internetis Toyota RAV4 saab hübriidjõuallika Tartu Möku kolib Rüütli tänavalt ära Toidupank hakkab toiduabi jagama neljapäeval Rocki treenerid: meeskonnas oli potentsiaali rohkemaks Ohvrilt leitud DNA heidab süüalusele varju Omanikud kavandavad Karu platsile ärihoonet Otepää hakkab tähistama oma 900. ja Tartu 1000. aastapäeva Mis toimus Otepääl 1116. aastal? Jutustab Tarbata linnuse pealiku onupoeg Meeme (1004–1030) Jutustab Otepää linnuse manatark Manivald (1061–1116) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rocki treenerid: meeskonnas oli potentsiaali rohkemaks

5 min lugemist
TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe (vasakul) ja abitreener Toomas Kandimaa on rahul meeskonna selle hooaja kaitsemänguga, kuid ootavad taga FOTO: Kristjan Teedema

Eurosarjas vahegruppi jõudnud ning Balti liigas neljanda koha saanud TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe ja abitreeneri Toomas Kandimaa hinnangul oli meeskonnal potentsiaali rohkemaks.

Tellijale Tellijale

Hooaja kolmest sarjast on kaks Rocki jaoks lõppenud. Eurosarjas pääseti vahegruppi ning Balti liigas saadi neljas koht. Kumba nendest saavutustest rohkem hindate?

Gert Kullamäe: Eurosarja mängud on meil alati esikohal olnud. Seda enam, et Balti liigat sai alustatud see aasta poole pealt. Eurosari on igas mõttes olulisem. Rahvusvaheline sari, kohtunike tase on parem, erinevad riigid. Seda on huvitavam mängida.

Balti liigas lased aastast aastasse mööda Baltikumi ringi ning tead ja tunned mängijaid. See pole nii atraktiivne. Ma arvan, et publik ka tunnetab seda. Euromängud on ikka hoopis suurema kaaluga ja need näitavad ära, kus me oleme.

Toomas Kandimaa: Balti liiga on mingil määral devalveerunud. Kasvõi see, et osa meeskondi asetati. Aga eurosarjas oli kõigil võrdne stardipositsioon. Kolme sarja korraga mängida olnuks ka hullumeelne, aga nüüd oli üle mitme hooaja meie mängude graafik ideaalne.

Eurosarjas sai ennast ka paremini võrrelda. Mängud läksid järjest tugevamaks, tase kõrgemaks. Kui alagrupist edasi pääsed, siis see on märk, et oled esimese sõela läbinud. Sarja formaat juba ise määrab ära atraktiivsuse ja tähtsuse.

06.04.2015 08.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto