T, 7.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tagakülg

Postimees
Tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sidekaevus kurja teinud vesirott pääses karistuseta vabadusse.
Sidekaevus kurja teinud vesirott pääses karistuseta vabadusse. Foto: Erakogu

Vesirott võttis Laeva külast interneti

Tartumaa Laeva küla oli neljapäeval kella 10.30–11.15 internetita, sest MTÜ Valguskaabel teatel katkes magistraalvõrgus side. Sidekatkestuse põhjustas vesirott (pildil), kes oli sidekaevu elama asunud ja seal valguskaabli läbi närinud. OÜ Corle töötajad tabasid Laeva suurest ilmast isoleerinud kahjuri sündmuskohal, asjatundjad parandasid kiiresti ka sidekaabli. «Kurjategija (vesirott – toim) läks oma teed, ta lasti vabadusse,» vastas Laeva vallavanem Koit Prants. tartupostimees.ee

Moskva pargid kaaluvad endlikeppide rentimist

Moskva parkides kavatsetakse rentima hakata endlikeppe, vahendas portaal M24.ru. Kuzminki-Ljublino pargi administratsioonist kinnitati, et laenutamisega püütakse algust teha maipühade ajal. Esialgsete hinnangute järgi hakkab see maksma kuni 100 rubla ehk 1,6 eurot.

Sokolniki pargi direktor Andrei Lapšin kavatseb samuti selle idee teoks teha. Kuna on oht, et teenus ei osutu ülipopulaarseks, tehakse kõigepealt prooviperiood.

Gorki pargi direktor Olga Zahharova on endlikeppide rentimise idee kaalumist väärt, kuid probleeme tekitab selle tasuvus. M24.ru/PM

Täna: postimees.ee

vahendab korvpalli meistrivõistluste veerandfinaali avakohtumist.

Homme Postimehes

terviseküljel uuritakse, kuidas ja miks saada luuüdi doonoriks.

Tagasi üles