Sisukord
Välismaa
Tänane leht
07.04.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Hiiu kandi linnukesed said uued pesakastid Vitsaga ehk veab läbi Eestlaste ujumisoskus pole elu päästmiseks piisav Mida kõike uus valitsus lubab teha? Majandus Majanduse lühiuudised EKI: majanduse olukord on rahuldav Berlusconi sai Eesti sauna Välismaa Välismaa lühiuudised Keenia verepulma õudused jätkusid eile Nairobi surnukuuris Noorel Tsarnajevil on muljetavaldav fänniklubi Bostoni pommirünnakus süüdistatava süüd usub ka tema kaitsja Arvamus Kõva sõna Andres Kõnno: kuidas rääkida inforuumist? Peep Peterson: taastame haigushüvitise esimesest päevast Postimees 1910. aastal Argo Ideon: käiguvahetus Juhtkiri: uus valitsus, uued väljakutsed Imbi Paju: rahvuse pilkamine pole huumor (1) Martti Puukko: Soome järgmine peaminister on miljonär, aga kas teame temast veel midagi? Kultuur Mihkel Raud, Ilmar Raag, Aita Kivi ja Heili Sibrits otsivad uut Eesti lugu Sport Kindlad soosikud ja autsaiderid Spordi lühiuudised Absurdsed ideed põnevuse suurendamiseks Tarbija California vaatab Tesla ostusoodustused üle Enesekaitse internetis Toyota RAV4 saab hübriidjõuallika Tartu Möku kolib Rüütli tänavalt ära Toidupank hakkab toiduabi jagama neljapäeval Rocki treenerid: meeskonnas oli potentsiaali rohkemaks Ohvrilt leitud DNA heidab süüalusele varju Omanikud kavandavad Karu platsile ärihoonet Otepää hakkab tähistama oma 900. ja Tartu 1000. aastapäeva Mis toimus Otepääl 1116. aastal? Jutustab Tarbata linnuse pealiku onupoeg Meeme (1004–1030) Jutustab Otepää linnuse manatark Manivald (1061–1116) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Keenia verepulma õudused jätkusid eile Nairobi surnukuuris

3 min lugemist
Keenia Punase Risti töötajad toetamas naist, kes käis tapetud tudengite surnukehi hoidvas morgis tuvastamas oma hukkunud lähedase laipa. FOTO: Reuters/ScanPix

Peredel, kes kaotasid möödunudnädalases islamistide rünnakus Garissa ülikooli ühiselamule oma lähedase, seisis eile ees raske katsumus. Nad pidid Nairobi suurimas surnukuuris nende laipu teiste tapetud tudengite seast tuvastama.

Tellijale Tellijale

«Ma ei suuda sinna sisse minna, ma ei suuda seal liikuda, sest see, mida inimesed räägivad, on kohutav,» ütles Fanshaline Jebet uudistekanalile France24, puhkedes ise nutma. «Ma ei suuda sinna sisse minna.»

Sama allikaga rääkinud Paul Moijoi tuli morgi appi tuvastama naabri surnukeha. Hukkunu pere seisis silmitsi olukorraga, kus sama laipa pidas oma lähedaseks veel teinegi perekond. Moijoi sõnul on sinna toodud surnukeha väga raske tuvastada: «Ma arvan, et eriti seetõttu, et see sai granaadiga pihta. Mistõttu isegi näo tuvastamine on väga raske.»

06.04.2015 08.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto