Sisukord
Eesti
Postimees
07.04.2015
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Eesti lühiuudised Hiiu kandi linnukesed said uued pesakastid Vitsaga ehk veab läbi Eestlaste ujumisoskus pole elu päästmiseks piisav Mida kõike uus valitsus lubab teha? Majandus Majanduse lühiuudised EKI: majanduse olukord on rahuldav Berlusconi sai Eesti sauna Välismaa Välismaa lühiuudised Keenia verepulma õudused jätkusid eile Nairobi surnukuuris Noorel Tsarnajevil on muljetavaldav fänniklubi Bostoni pommirünnakus süüdistatava süüd usub ka tema kaitsja Arvamus Kõva sõna Andres Kõnno: kuidas rääkida inforuumist? Peep Peterson: taastame haigushüvitise esimesest päevast Postimees 1910. aastal Argo Ideon: käiguvahetus Juhtkiri: uus valitsus, uued väljakutsed Imbi Paju: rahvuse pilkamine pole huumor (1) Martti Puukko: Soome järgmine peaminister on miljonär, aga kas teame temast veel midagi? Kultuur Mihkel Raud, Ilmar Raag, Aita Kivi ja Heili Sibrits otsivad uut Eesti lugu Sport Kindlad soosikud ja autsaiderid Spordi lühiuudised Absurdsed ideed põnevuse suurendamiseks Tarbija California vaatab Tesla ostusoodustused üle Enesekaitse internetis Toyota RAV4 saab hübriidjõuallika Tartu Möku kolib Rüütli tänavalt ära Toidupank hakkab toiduabi jagama neljapäeval Rocki treenerid: meeskonnas oli potentsiaali rohkemaks Ohvrilt leitud DNA heidab süüalusele varju Omanikud kavandavad Karu platsile ärihoonet Otepää hakkab tähistama oma 900. ja Tartu 1000. aastapäeva Mis toimus Otepääl 1116. aastal? Jutustab Tarbata linnuse pealiku onupoeg Meeme (1004–1030) Jutustab Otepää linnuse manatark Manivald (1061–1116) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vitsaga ehk veab läbi

3 min lugemist
Uus valitsuskoosseis FOTO: Graafik: PM

Eile hiliste õhtutundideni koos istunud Reformierakonna volikogu andis uue kolmikliidu (varasemate nimedega «kõhklusliit», «hädavalitsus», «nurikolmik») edasist tööd sättivale 38-leheküljelisele võimuleppele oma heakskiidu. Vaidluste ja pika hambaga. Sama ränk ülesanne seisab täna ees Isamaa ja Res Publica Liidu ning sotsiaaldemokraatide volikogul.

Tellijale Tellijale

Nii nagu eile õhtul Reformierakonnas, ei saa teistelgi parteidel täna kerge olema, aga ministrikohad on jaotatud, suur töö on tehtud. «Kindlalt edasi. Samal kursil,» muigas ehtsaarlaslikult oma erakonna suunas eile õhtul Postimehele kunagine Tallinna linnapea, ministrikohal ja riigikogus olnud praegune meremees Tõnis Palts.

Ja sama tunnistavad paljud asjaosalised mahukat leppeteksti ise üle vaadates: vaeva sai nähtud, aga üldsõnalisust on endiselt palju. «Ootused on pärast nii pikka pusimist üles kruvitud, aga sisu on suhteliselt tühi,» kõlab kriitikat.

06.04.2015 08.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto