Sisukord
Uudised
Tänane leht
08.04.2015
Eesti Rusikamehed üritasid politseilt röövida 80 000 eurot Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Erateele valati masuuti — omanik koristagu Palju õnne Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa Alasti keisri pildi asemele tekkis majaseinale natüürmort Eesti lühiuudised Maailm väikese Kõpu vastu Kõhklusliit sõlmib vaherahuleppe Majandus Majanduse lühiuudised Piloodid nõuavad kohtus Aviesilt palka Välismaa Kevad läheneb, Harkivis kasvab pinge Diversandid õõnestavad Harkivit Šohhin: piirilepped tuleks ratifitseerida ühel ajal Arvamus Lugejate kirjad Erkki Bahovski: kompleksides vaevlev Eesti? Angelika Tagel: anname pensionisäästude kasutamise vabamaks? Jah! Jaanus Piirsalu: aasta tagasi peatati Harkivis Ukraina riigi lagunemine Juhtkiri: «Vald kümneks päevaks suletud — vabandame» Olev Remsu: kes vastutavad šarlatanide levitatava umbluu eest? Postimees 1932. aastal: tikukuningas Kreugeri surma saladuse võti Kultuur Muusikat kui küllusesarvest Rokistaari kulunud lugu Tallinna raamatumess algab taas Sport Spordi lühiuudised Rooba tunneb kohustust koondist vedada Kalev noppis möödaminnes kohustusliku võidu Hoovisport on surnud, elagu hoovisport! Tallinn Erateele valati masuuti — omanik koristagu Tartu Tartu andis spordilootustele 42 882 eurot Autoportree hobuse ja pärisinimestega Mõni klaver tekitab avastamisrõõmu ja ka segadust Suletud kalarestoran jättis töötajad palgata Saksa firma kingib sõpruse märgiks 200 jalakat Vana tudengielamu saab uue kuue Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi Asutuse juht: inimene on suur väärtus Tööandjal selg ei valuta, töötajal valutab aga küll Mida enam rääkida, seda parem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi

5 min lugemist
Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi. FOTO: Corbis/Scanpix

Telefon heliseb. Teisel pool toru on Tartu ülikooli kliinikumi günekoloog Tiiu Hermlin, kes uurib, kas mul on aega teda natuke kuulata. Selliseid kõnesid ei tule just iga päev, et kliinikumi üks hõivatuimaid arste helistab toimetusse ning küsib, kas ajakirjanikul on tema jaoks aega. Muidugi on.

Tellijale Tellijale

Olen doktor Tiiu Hermliniga umbes viis aastat tagasi teinud uudise sellest, kuidas plastiliste ja toestavate vaagnapõhja operatsioonidega on võimalik naisi aidata vaagnapõhja allavajest tingitud vaevuste korral. Ning sellest, kuidas naised saavad tõhusat abi oma intiimtervise probleemide korral, millest levinuim on sage tualetis käimine või koguni uriini- ja roojapidamatus.

Telefonikõne lõpus küsib doktor Hermlin, kas sellest teemast ei võiks uuesti kirjutada, aga nüüd hoopis teise nurga alt. Ta usub, et ajaleheartikkel ja lood elust võivad inimesi mõtlema panna ja neid aidata.

07.04.2015 09.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto