Sisukord
Tänane leht
Postimees
08.04.2015
Eesti Rusikamehed üritasid politseilt röövida 80 000 eurot Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Erateele valati masuuti — omanik koristagu Palju õnne Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa Alasti keisri pildi asemele tekkis majaseinale natüürmort Eesti lühiuudised Maailm väikese Kõpu vastu Kõhklusliit sõlmib vaherahuleppe Majandus Majanduse lühiuudised Piloodid nõuavad kohtus Aviesilt palka Välismaa Kevad läheneb, Harkivis kasvab pinge Diversandid õõnestavad Harkivit Šohhin: piirilepped tuleks ratifitseerida ühel ajal Arvamus Lugejate kirjad Erkki Bahovski: kompleksides vaevlev Eesti? Angelika Tagel: anname pensionisäästude kasutamise vabamaks? Jah! Jaanus Piirsalu: aasta tagasi peatati Harkivis Ukraina riigi lagunemine Juhtkiri: «Vald kümneks päevaks suletud — vabandame» Olev Remsu: kes vastutavad šarlatanide levitatava umbluu eest? Postimees 1932. aastal: tikukuningas Kreugeri surma saladuse võti Kultuur Muusikat kui küllusesarvest Rokistaari kulunud lugu Tallinna raamatumess algab taas Sport Spordi lühiuudised Rooba tunneb kohustust koondist vedada Kalev noppis möödaminnes kohustusliku võidu Hoovisport on surnud, elagu hoovisport! Tallinn Erateele valati masuuti — omanik koristagu Tartu Tartu andis spordilootustele 42 882 eurot Autoportree hobuse ja pärisinimestega Mõni klaver tekitab avastamisrõõmu ja ka segadust Suletud kalarestoran jättis töötajad palgata Saksa firma kingib sõpruse märgiks 200 jalakat Vana tudengielamu saab uue kuue Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi Asutuse juht: inimene on suur väärtus Tööandjal selg ei valuta, töötajal valutab aga küll Mida enam rääkida, seda parem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Muusikat kui küllusesarvest

3 min lugemist
Ansambel U: esitleb Eesti Muusika Päevade raames uut plaati "Alive" FOTO: Priit Pajusaar

Üle 30 uudisteose on 1979. aastal helilooja Eino Tambergi initsiatiivil käima lükatud festivali senine rekord. Nii et huvi on. Ja miks mitte, sest seekordsed muusikapäevad kannavad alapealkirja «Küllus». Festivali kunstilised juhid on tänavu Helena Tulve ja Timo Steiner. Uurisime Timo Steinerilt, kuidas asjad sel aastal täpsemalt käivad.

Tellijale Tellijale

Tänavuste Eesti Muusika Päevade alapealkirjaks on «Küllus» – miks sai pandud selline pealkiri?

Kui hakkasime kuulama läbi muusikat, mida tellisime, tundus, et see on nii erinevate nurkade alt ja erineva mõtlemisega kirjutatud, et «küllus» mõtestab seda vast isegi kõige paremini.

07.04.2015 09.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto