Sisukord
Eesti
Tänane leht
08.04.2015
Eesti Rusikamehed üritasid politseilt röövida 80 000 eurot Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Erateele valati masuuti — omanik koristagu Palju õnne Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa Alasti keisri pildi asemele tekkis majaseinale natüürmort Eesti lühiuudised Maailm väikese Kõpu vastu Kõhklusliit sõlmib vaherahuleppe Majandus Majanduse lühiuudised Piloodid nõuavad kohtus Aviesilt palka Välismaa Kevad läheneb, Harkivis kasvab pinge Diversandid õõnestavad Harkivit Šohhin: piirilepped tuleks ratifitseerida ühel ajal Arvamus Lugejate kirjad Erkki Bahovski: kompleksides vaevlev Eesti? Angelika Tagel: anname pensionisäästude kasutamise vabamaks? Jah! Jaanus Piirsalu: aasta tagasi peatati Harkivis Ukraina riigi lagunemine Juhtkiri: «Vald kümneks päevaks suletud — vabandame» Olev Remsu: kes vastutavad šarlatanide levitatava umbluu eest? Postimees 1932. aastal: tikukuningas Kreugeri surma saladuse võti Kultuur Muusikat kui küllusesarvest Rokistaari kulunud lugu Tallinna raamatumess algab taas Sport Spordi lühiuudised Rooba tunneb kohustust koondist vedada Kalev noppis möödaminnes kohustusliku võidu Hoovisport on surnud, elagu hoovisport! Tallinn Erateele valati masuuti — omanik koristagu Tartu Tartu andis spordilootustele 42 882 eurot Autoportree hobuse ja pärisinimestega Mõni klaver tekitab avastamisrõõmu ja ka segadust Suletud kalarestoran jättis töötajad palgata Saksa firma kingib sõpruse märgiks 200 jalakat Vana tudengielamu saab uue kuue Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi Asutuse juht: inimene on suur väärtus Tööandjal selg ei valuta, töötajal valutab aga küll Mida enam rääkida, seda parem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa

2 min lugemist
Телевизор. Иллюстративное фото. FOTO: SCANPIX

1. juulist loobub TV 3 signaali levitamisest õhu kaudu vabalevis. Telekanali vaatamiseks tuleb siis pöörduda operaatorite poole.

Tellijale Tellijale

«Kuna enamik Eesti elanikkonnast, ligi 90 protsenti, ei kasuta vabalevi, vaid ostab telekanaleid otse operaatoritelt – Elionilt, Starmanilt, STV-lt, Viasatilt või mõnelt teiselt –, siis neid inimesi eelseisev muutus ei puuduta,» teatas kanal oma kodulehel.

«Meediamaastik on muutumas ning erakanalitel pole mõistlik vabalevis olla – see on liiga kallis, võimaluseta ise tulu teenida, ja tehnoloogiliselt perspektiivitu. Selles olukorras on suurel kodumaisel telejaamal üks ja selge tee edasi – vabalevist lahkuda, et investeerida rohkem kodumaisesse teletoodangusse,» põhjendas TV 3 otsust.

07.04.2015 09.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto