Sisukord
Eesti
Postimees
08.04.2015
Eesti Rusikamehed üritasid politseilt röövida 80 000 eurot Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Erateele valati masuuti — omanik koristagu Palju õnne Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa Alasti keisri pildi asemele tekkis majaseinale natüürmort Eesti lühiuudised Maailm väikese Kõpu vastu Kõhklusliit sõlmib vaherahuleppe Majandus Majanduse lühiuudised Piloodid nõuavad kohtus Aviesilt palka Välismaa Kevad läheneb, Harkivis kasvab pinge Diversandid õõnestavad Harkivit Šohhin: piirilepped tuleks ratifitseerida ühel ajal Arvamus Lugejate kirjad Erkki Bahovski: kompleksides vaevlev Eesti? Angelika Tagel: anname pensionisäästude kasutamise vabamaks? Jah! Jaanus Piirsalu: aasta tagasi peatati Harkivis Ukraina riigi lagunemine Juhtkiri: «Vald kümneks päevaks suletud — vabandame» Olev Remsu: kes vastutavad šarlatanide levitatava umbluu eest? Postimees 1932. aastal: tikukuningas Kreugeri surma saladuse võti Kultuur Muusikat kui küllusesarvest Rokistaari kulunud lugu Tallinna raamatumess algab taas Sport Spordi lühiuudised Rooba tunneb kohustust koondist vedada Kalev noppis möödaminnes kohustusliku võidu Hoovisport on surnud, elagu hoovisport! Tallinn Erateele valati masuuti — omanik koristagu Tartu Tartu andis spordilootustele 42 882 eurot Autoportree hobuse ja pärisinimestega Mõni klaver tekitab avastamisrõõmu ja ka segadust Suletud kalarestoran jättis töötajad palgata Saksa firma kingib sõpruse märgiks 200 jalakat Vana tudengielamu saab uue kuue Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi Asutuse juht: inimene on suur väärtus Tööandjal selg ei valuta, töötajal valutab aga küll Mida enam rääkida, seda parem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Erateele valati masuuti — omanik koristagu

3 min lugemist

Pankrotipesadest teejuppe kokku ostvat ettevõtjat Konstantin Ivanišvilit tabas Rae vallas juba teine tagasilöök. Kui möödunud aastal määras kohus talle kuuluva tee hooldamise tasuks 0,03 senti ruutmeetrilt, siis nüüd on keegi valanud talle kuuluvale teele jubedalt haisevat õli, mille peab koristama teeomanik.

Tellijale Tellijale

Eelmisel teisipäeval sai Ivanišvili ettekirjutuse Rae valla keskkonnaametnikult Kristi Malmilt. Ettekirjutuse sisu on üheselt mõistetav: Ivanišvili firmale kuuluvale teele on kuidagi sattunud suur kogus vängelt lehkavat kütte- või mootoriõli. Ja kuna reostajat pole võimalik kindlaks teha, peab reostuse likvideerima maaomanik ehk tema.

«Keegi on siia mingit naftat maha valanud ja mina pean selle nüüd ära koristama. Reostuse likvideerimine on ju kallis töö, selleks tuleb palgata vastav firma. See on kindlasti meelega tehtud. Keegi vist arvab, et kui minu kulud lähevad liiga suureks, siis ma müün oma tee võileivahinna eest maha. See ei ole igatahes aus võte. Ma ju ei saa selle eest raha, et keegi minu teed kasutab,» ütles Ivanišvili.

07.04.2015 09.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto