Sisukord
Talisport
Tänane leht
08.04.2015
Eesti Rusikamehed üritasid politseilt röövida 80 000 eurot Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Erateele valati masuuti — omanik koristagu Palju õnne Juulist enam TV 3 vabalevis vaadata ei saa Alasti keisri pildi asemele tekkis majaseinale natüürmort Eesti lühiuudised Maailm väikese Kõpu vastu Kõhklusliit sõlmib vaherahuleppe Majandus Majanduse lühiuudised Piloodid nõuavad kohtus Aviesilt palka Välismaa Kevad läheneb, Harkivis kasvab pinge Diversandid õõnestavad Harkivit Šohhin: piirilepped tuleks ratifitseerida ühel ajal Arvamus Lugejate kirjad Erkki Bahovski: kompleksides vaevlev Eesti? Angelika Tagel: anname pensionisäästude kasutamise vabamaks? Jah! Jaanus Piirsalu: aasta tagasi peatati Harkivis Ukraina riigi lagunemine Juhtkiri: «Vald kümneks päevaks suletud — vabandame» Olev Remsu: kes vastutavad šarlatanide levitatava umbluu eest? Postimees 1932. aastal: tikukuningas Kreugeri surma saladuse võti Kultuur Muusikat kui küllusesarvest Rokistaari kulunud lugu Tallinna raamatumess algab taas Sport Spordi lühiuudised Rooba tunneb kohustust koondist vedada Kalev noppis möödaminnes kohustusliku võidu Hoovisport on surnud, elagu hoovisport! Tallinn Erateele valati masuuti — omanik koristagu Tartu Tartu andis spordilootustele 42 882 eurot Autoportree hobuse ja pärisinimestega Mõni klaver tekitab avastamisrõõmu ja ka segadust Suletud kalarestoran jättis töötajad palgata Saksa firma kingib sõpruse märgiks 200 jalakat Vana tudengielamu saab uue kuue Meeste- ja naistetööd ei kao maa pealt ära mitte kunagi Asutuse juht: inimene on suur väärtus Tööandjal selg ei valuta, töötajal valutab aga küll Mida enam rääkida, seda parem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rooba tunneb kohustust koondist vedada

2 min lugemist
Robert Rooba FOTO: Laura Oks / Õhtuleht

Robert Rooba tundis juba möödunud kevadel, et Eesti jäähokikoondise liidrikoorem hakkab libisema tema õlule. Tänavu pole aga enam vähimatki kahtlust – 21-aastane Rooba mängib koondislastest kõige kõrgemal tasemel, Soome meistriliigas, ning ilmselgelt on ka tema oskused muutunud kaaslastega võrreldes paremaks. Seda enam, et MMi 1. divisjoni B-grupi turniiriks valmistuv meeskond koosneb peamiselt koduliiga amatööridest ja lähivälismaa teisejärgulistes liigades osalevatest mängijatest.

Tellijale Tellijale

«Tean, et pean liidrirolliks valmis olema,» rääkis Rooba eile kahe treeningu vahele jäänud puhkepausi ajal. Ta lisas, et erineval tasemel mängivate meeste ühtseks meeskonnaks kokkusulatamine on koondise iga-aastane probleem. «Midagi hullu ei tohiks olla, mulle tundub, et Eesti meistriliigas mängivate meeste tase on tõusnud ja koondises tervikuna on asjad paremad kui varasematel aastatel.»

Kõrvaltvaatajatele võis jääda mulje, et MMi eel valiti Eesti koondise treeneripingile viimasel hetkel üsna juhuslikud mehed. Rooba kummutas selle arvamuse. Ta teadsid, et hokiliidul oli juhuks, kui vastutav treener Ismo Lehkonen ei saa ise MMile sõita, olemas ka varuplaan. MMil juhendavadki Eesti koondist Jussi Tupamäki ja Antti Karhula ning neid abistab Märt Eerme.

07.04.2015 09.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto