R, 7.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht

Jaan Olmaru
, reporter
Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Uue Gruusia restorani eestvedajad Kalev Kudu (vasakul) ja  Eldar Vashakmadze loodavad, et tartlastel on veel meeles kunagise Gruusia Saatkonna maitsvad söögid ning tulevad ka uue restorani menüüd proovima.
Uue Gruusia restorani eestvedajad Kalev Kudu (vasakul) ja Eldar Vashakmadze loodavad, et tartlastel on veel meeles kunagise Gruusia Saatkonna maitsvad söögid ning tulevad ka uue restorani menüüd proovima. Foto: Kristjan Teedema

Rüütli ja Küütri tänava nurgal neli aastat tagasi suletud Gruusia Saatkonna ruumides saab peagi taas mägede rahva maitsvaid roogi süüa, sest kuu lõpus avab samas kohas uksed Gruusia restoran.

Uue söögikoha lükkab käima firma Georgian Kitchen Gruusia OÜ, mille taga seisavad neli Gruusia kodanikku ning ainukese eestlasena Tartu üliõpilasteatri juhina tuntud Kalev Kudu. «Oleme sellega nüüd paar kuud tegelenud ning mina olen siin rohkem tõlk, vahendaja, organiseerija ja inimeste otsija,» lausus Kudu, kes puutub söögikoha pidamisega kokku esimest korda.

Märksõnad
Tagasi üles