Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Maarahvapood laieneb üle riigi

2 min lugemist
Raudalu, Tallinn, 09.04.2015 Kodukaupade pood Magaziin Viljandi maanteel Raudalus. Kaupluste keti omanikud Ursel Kaarna (vasakul) ja Arvi Prants FOTO: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Eile avas KPG Kaubanduse OÜ tarbekaupade keti Magaziin kaheksanda kaupluse – nüüd ollakse ka Tallinnas – ning omanikud peavad plaani laieneda veelgi nii pealinnas kui ka Ida-Virumaale.

Tellijale Tellijale

Eile avas KPG Kaubanduse OÜ tarbekaupade keti Magaziin kaheksanda kaupluse – nüüd ollakse ka Tallinnas – ning omanikud peavad plaani laieneda veelgi nii pealinnas kui ka Ida-Virumaale.

20 aastat tagasi hulgimüügiga alustanud ettevõtte esimesed jaemüügipoed avati Võrus ja Valgas. Pärast seda liiguti Pärnusse, Raplasse, Viljandisse ja Rakverre. Mullu detsembris avas ettevõte oma seitsmenda kaupluse, sedakorda Tartus.

«Eks me ise nimetame end ka maarahvapoeks, aga kuna Tartu ei ole väga maarahvas ja inimesed seal tunnevad asjade vastu huvi, andis see tõuget tulla ka Tallinna,» rääkis Ursel Kaarna, üks ettevõtte omanikest.

Üks, millega Magaziin teistest kauplustest eristub, on poodide asukoht, mis ei pruugi olla just kõige parema ligipääsetavusega. Tavaliselt ei asu need kesklinnas või on lausa linna piiril, nagu näiteks vastavatud kauplus, mis paikneb Viljandi maanteel asuva Raudalu Konsumi kõrval.

09.04.2015 11.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto