L, 4.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind»

Henrik Roonemaa
, kolumnist
Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind»
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Henrik Roonemaa
Henrik Roonemaa Foto: Peeter Langovits

Nüüd on siis juhtunud see, mida sügisest saadik oodati oli. Ameerikas on juba teatud hulk inimesi, kes suhtlevad omavahel digitaalsete puudutuste teel. Ma räägin muidugi Apple’i nutikellast, aga selle võimalik mõju on palju laiem kui lihtsalt ühe firma üks uus toode, mis võib turul edukaks osutuda või hoopis läbi kukkuda.

Võimalik mõju puudutavad seda, mida tähendab teise inimesega suhtlemine. Me oleme harjunud, et rääkimine, ka kirjutamine on suhtlemine, et videokõned on suhtlemine ja et teistele piltide saatmine on suhtlemine. Aga nüüd võib saata ühelt kellalt teisele digitaalse puudutuse või lausa oma südamelöögid, nii et teine inimene tunneb seda oma randmel, kell koputab vastu nahka. See võib kõlada totaka mängu või naljana, aga ma olen täiesti kindel, et sellest saab t üks ilus viis öelda «ma armastan sind».

Tagasi üles