Sisukord
Arvamus
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind»

2 min lugemist
Henrik Roonemaa FOTO: Peeter Langovits
Tellijale Tellijale

Nüüd on siis juhtunud see, mida sügisest saadik oodati oli. Ameerikas on juba teatud hulk inimesi, kes suhtlevad omavahel digitaalsete puudutuste teel. Ma räägin muidugi Apple’i nutikellast, aga selle võimalik mõju on palju laiem kui lihtsalt ühe firma üks uus toode, mis võib turul edukaks osutuda või hoopis läbi kukkuda.

Võimalik mõju puudutavad seda, mida tähendab teise inimesega suhtlemine. Me oleme harjunud, et rääkimine, ka kirjutamine on suhtlemine, et videokõned on suhtlemine ja et teistele piltide saatmine on suhtlemine. Aga nüüd võib saata ühelt kellalt teisele digitaalse puudutuse või lausa oma südamelöögid, nii et teine inimene tunneb seda oma randmel, kell koputab vastu nahka. See võib kõlada totaka mängu või naljana, aga ma olen täiesti kindel, et sellest saab t üks ilus viis öelda «ma armastan sind».

09.04.2015 11.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto