Sisukord
Eesti
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust

1 min lugemist
Helir-Valdor Seeder FOTO: Elmo Riig/SAKALA

IRLi kuuluv riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder (pildil) ütles kolmapäeval ETV saates «Foorum», et persoonide valik ministrikohtadele on valuline protsess ning üldises plaanis kukkus tema erakonnas välja nii, et «parem on olla valitsuses meestega kui opositsioonis naistega».

Eile palus Seeder «Foorumis» öeldu pärast vabandust, märkides, et ei tahtnud kuidagi daame ega naisi solvata. «Ma vabandan, kui minu väljend on olnud ebaselge, pole olnud kõigile arusaadav ja on olnud kedagi riivav,» lausus ta.

Seedri sõnul tuleks hoopis küsida, kas IRLi meestest ministrikandidaadid olid absoluutselt parimad. «Kas see, et ühtegi naist ei valitud ega esitatud ministrikandidaadiks, oli õige või mitte, samas kui meil on võimekaid naisi mitmeid,» lausus poliitik, kelle sõnul arvatakse erakonnas kindlalt, et ka mõni teine mees oleks ministriks esitatutest võimekam. «Toimus täiesti demokraatlik valik – olid ka alternatiivid.»

Seotud lood
    09.04.2015 11.04.2015
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto