Sisukord
Tarbija
Tänane leht
10.04.2015
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Maarahvapood laieneb üle riigi Tagakülg Riigipea andis Alice Järvetile armu Siseministeeriumi kantsler taandub ametist Eesti lühiuudised Seeder palus telesaates öeldu pärast vabandust The Times seostas Ilvese juttu meelevaldselt Hiltoni hotell avab uksed tuleval kevadel Simson: valitsuses on varumehed Eesti — lollide maa Naiskodukaitse hakkas sinililli müüma Majandus Majanduse lühiuudised Riigikohus jättis finantsinspektsiooni kuivale Finantsinspektsioon nõuab Andrus Kluge pead Välismaa Keskerakonna miljonär pürib Soome peaministriks Välismaa lühiuudised Arvamus Henrik Roonemaa: 99 viisi öelda «ma armastan sind» Jarmo Mäkelä: Soome erakondadel on salajane leping kaitsepoliitika kohta Päeva karikatuur Kõva sõna Juhtkiri: Soome on kurssi muutmas Peep Pahv: vald pole firma Postimees 1910. aastal: vaestemajas on samad kired, mis väljaspool vaestemaja Konstantin von Eggert: praegused fašismiga võitlejad ei riski millegagi Taavi Rõivas: pika vaatega Visadusliit Kultuur Kunstiajaloo põhjatud varasalved Tänavune JAFF maitseb hästi Sport Pariis tahab suveolümpiat Spordi lühiuudised Pärnul õnnestus kõik, Tartul mitte miski Tarvas pani Pärnu tugeva lõpuga paika Kalev/Cramo mõru kaotus, mis lõpetas ilusa seeria Tarbija Maarahvapood laieneb üle riigi Kus elavad terroristid? Tartu Sõpruse ringi männid lähevad kasside pärast sae alla Näitleja teeb teatris demokraatiat Sügisene paanika asendus tulevikuta elu stressiga Tuntud hitid said saksakeelse versiooni Tammeka esitles esindusmeeskonda Stardib Tartu jooksusari Onkokirurg täiendab kodumaa lugu Vanalinna tuleb taas Gruusia söögikoht Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kus elavad terroristid?

2 min lugemist
Tuneesias korraldasid terroristid märtsis rünnaku populaarses muuseumis, tappes 17 turisti. Nüüd näevad riigi elanikud vaeva selleks, et neid täiesti külastatamatuks paariariigiks ei kuulutataks. FOTO: AFP/SCANPIX

Reisid 125-milliliitrise hambapastaga ja jääd sellest esimeses turvaväravas ilma, sealjuures on jõle kahju, et sellega ei anna teha midagi muud peale äraviskamise. Veepudeli saab vähemalt tühjaks juua, aga hambapasta? Siis tuleb võõras vormiriides inimene ja tahab sind katsuda ka veel.

Tellijale Tellijale

Lendamine ja glamuur ei käi tõepoolest enam ammu kokku. Täpsemalt öeldes läks kõik eriti hulluks pärast 2001. aasta 11. septembrit, mistap nii väga kui ka ei tahaks ebamugavuste põhjustamises süüdistada kedagi konkreetset persooni – näiteks inimest, kes sind just katsus –, võib pigem vibutada näppu nüüdseks tapetud Osama bin Ladeni ja terroristide tekitatud paranoia suunas.

Nn Islamiriigi teod Süürias ja Iraagis ning nende populaarsus lääneriikide džihadistihakatiste seas on andnud oma olulise panuse. Juba mõnda aega on näiteks kahtlustavalt vaadatud üksi sinnapoole reisivaid meesterahvaid, nüüd aga on julgeolekuriskina lisandunud ka suisa teismelised tüdrukud.

09.04.2015 11.04.2015
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto